İlyas Yalçıntaş'dan DEMİR MEDYA'YA Bomba Acıklamalar (Videolu Haber)

İlyas Yalçıntaş'dan DEMİR MEDYA'YA Bomba Acıklamalar (Videolu Haber)
Bu içerik 3314 kez okundu.

Kulise ulaşmak için sıkıntı yaşamamıza rağmen mütevazi duruşu, güler yüzü ile bizleri karşılayan İlyas Yalçıntaş sahneye çıkmasına kısa bir süre kala ufak bir röportaj ile duygu ve düşüncelerini dile getirdi. 

Kanalımıza röportaj veren İlyas Yalçıntaş " Zonguldaklı hayranlarımla buluşmak için çok heyecanlıyım mümkün mertebe heryere gitmeye çalışıyoruz. Daha Zonguldak'ı gezemedim ama özellikle Zonguldak'a gelirken gördüğüm manzaralar harikaydı.Denizi, kıyısı büyüleyiciydi. Doğası ve tabiatı ile müthiş bir yer." dedi.

Ayrıca emeğin şehri, işçinin başkentinde olduğunu belirten Yalçıntaş madencilere yolladığı mesajında ise; " Maalesef İşçileri hep ölüm ve kayıplarla biliyoruz, hatırlıyoruz. Madenciliğin ana geçim kaynağı olan bir şehir burası. Kaybettiklerimiz için hepsinin ruhu şad olsun diyorum, sağ kalanlar içinde Allah yardımcıları olsun. Yerin altında yaşamak ile yerin üstünde yaşamak arasında çok fark var" dedi.

Röportajın sonunda selfie çekme isteğini de geri çevirmeyen Ünlü sanatçı teşekkürlerini ileterek sahne hazırlıklarına devam etti.
(HABER BATUHAN KARAMALAK)

zonguldak haberleri son dakika zonguldak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017