satılık köpek satılık kedi
Advert

ZTSO Girişimcilere Sertifikalarını Dağıttı... (Videolu haber)

ZTSO Girişimcilere Sertifikalarını Dağıttı... (Videolu haber)
Bu içerik 945 kez okundu.

TSO Ev sahipliğinde Batı Karadeniz kalkınma ajansı ve KOSGEB Zonguldak Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında düzenlenen uygulamalı girişimcilik eğitimlerini başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikaları takdim edildi. Sertifika törenine ZTSO Başkanı Metin Demir , ZTSO Genel Sekreteri Muharrem Sarıkaya , KOSGEB Uzman yardımcısı Engin Erdem , BAKKA strateji geliştirme ve programlama birimi başkanı Mehmet Çetinkaya , Bazı TSO yönetim kurulu üyeleri ve girişimciler katıldı...

Sertifika töreninin Açılış konuşmasını yapan TSO Genel Sekreteri Muharrem Sarıkaya , girişimcileri tebrik ederek " girişimlerimizin iş yerlerini kurduktan sonra da odamız ile bağlantılarını kesmemelerini istiyoruz .Yeni girişimleriniz Zonguldak'a hayırlı olsun " dedi.

Ardından , TSO Ev sahipliğinde Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı ve KOSGEB Zonguldak müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında düzenlenen uygulamalı girişimcilik eğitimlerini başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikaları takdim edildi , hatıra fotoğrafı çektirildi... (HABER: CEM AÇIKGÖZ)

ztso girişimcilik sertifika zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KANAL Z ANA HABER - 26 NİSAN 2017
KANAL Z ANA HABER - 26 NİSAN 2017
REFERANDUM 2017 GECEYE DAMGA VURDU
REFERANDUM 2017 GECEYE DAMGA VURDU