Advert

ZTSO Girişimcilere Sertifikalarını Dağıttı... (Videolu haber)

ZTSO Girişimcilere Sertifikalarını Dağıttı... (Videolu haber)
Bu içerik 858 kez okundu.

TSO Ev sahipliğinde Batı Karadeniz kalkınma ajansı ve KOSGEB Zonguldak Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında düzenlenen uygulamalı girişimcilik eğitimlerini başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikaları takdim edildi. Sertifika törenine ZTSO Başkanı Metin Demir , ZTSO Genel Sekreteri Muharrem Sarıkaya , KOSGEB Uzman yardımcısı Engin Erdem , BAKKA strateji geliştirme ve programlama birimi başkanı Mehmet Çetinkaya , Bazı TSO yönetim kurulu üyeleri ve girişimciler katıldı...

Sertifika töreninin Açılış konuşmasını yapan TSO Genel Sekreteri Muharrem Sarıkaya , girişimcileri tebrik ederek " girişimlerimizin iş yerlerini kurduktan sonra da odamız ile bağlantılarını kesmemelerini istiyoruz .Yeni girişimleriniz Zonguldak'a hayırlı olsun " dedi.

Ardından , TSO Ev sahipliğinde Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı ve KOSGEB Zonguldak müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında düzenlenen uygulamalı girişimcilik eğitimlerini başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikaları takdim edildi , hatıra fotoğrafı çektirildi... (HABER: CEM AÇIKGÖZ)

ztso girişimcilik sertifika zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KANAL Z ANA HABER - 24 MART 2017
KANAL Z ANA HABER - 24 MART 2017
ERCALA OBJEKTİF 23 MART 2017
ERCALA OBJEKTİF 23 MART 2017