Yağmur altında koştular

Yağmur altında koştular
Bu içerik 291 kez okundu.

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Atletizm İl Birinciliği tarafından organize edilen Kros il birinciliği müsabakaları yağmur altında yapıldı.

Kozlu sahil yolunda yapılan yarışmalarda  yaklaşık 5 kilometrelik mesafeyi kat eden sporcular, dereceye girmek için kıyasıya yarıştılar. Yıldız Kızlar, Yıldız Erkekler, Genç Kızlar ve Genç Erkekler olmak üzere 4 kategoride gerçekleştirilen yarışlar sonunda  sıralama şu şekilde oluştu:

YILDIZ KIZ TAKIM SONUÇLARI

1- Ereğli Turgut Reis Ortaokulu

2- Alaplı Kasımlı Ortaokulu

3- Yayla Ortaokulu

4- Ereğli Dağlıca Ortaokulu

YILDIZ KIZ FERDİ SONUÇLAR

1- Zümre Naz Demir ( Yayla Ortaokulu)

2- Nazlı Karnal (Yayla Ortaokulu)

3- Melisa Özdemir (Çaycuma Hisarönü Seçil Şanlı O.O)

4- Şüra Çelikgöz (Alaplı Kasımlı Ortaokulu)

 

YILDIZ ERKEK TAKIM SONUÇLARI 
1- Ereğli Turgut Reis Ortaokulu 
2- Kozlu Cengiz Topel Ortaokulu 
3- Yayla Ortaokulu 
4- Alaplı Kasımlı Ortaokulu

YILDIZ ERKEK FERDİ SONUÇLAR 
1- Ferhan Yıldırım (Ereğli Turgut Reis Ortaokulu)
2- Yakup Görgüç ( Ereğli Turgut Resi Ortaokulu)
3- Eren Karaca (Kozlu Cengiz Topel Ortaokulu)
4- Tandoğan Çakar ( Kozlu Cengiz Topel Ortaokulu)


GENÇ KIZ A TAKIM SONUÇLARI 
1- Kdz. Ereğli Merkez Anadolu Lisesi
2- Yayla MTAL
3- Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi

4- Alaplı ÇPL

GENÇ KIZ B TAKIM SONUÇLARI 


1-Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi

2- Oktay Olcay Yurtbay  Anadolu Lisesi

GENÇ KIZ A FERDİ SONUÇLAR 


1- Senem Albuz ( Çaycuma TSO Fen Lisesi )
2- Ceren Akkaya (Kdz. Merkez Anadolu Lisesi)
3- Aleyna Satan (Yayla MTAL )
4- Rabia Civan ( Kdz. Merkez Anadolu Lisesi)
GENÇ KIZ B FERDİ SONUÇLAR 
1- Yasemin Oruçoğlu (Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi)

2- Cansu Kocaman (Çaycuma TSO Fen Lisesi)
3- Buse Salbaş (Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi )
4- Serra Erdoğan (Oktay Olcay Yurtbay And. L.)

 


GENÇ ERKEK-A TAKIM SONUÇLARI 
1. Zonguldak MTAL

2.Ereğli Hatice Erdem Denizcilik MTAL
3.Alaplı İMKB. MTAL 
4. Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEK A FERDİ SONUÇLAR 
1-Doğukan Ekbir (Zonguldak MTAL)
2.Batıkan Elbir (Zonguldak MTAL)
3. Alper Görür (Devrek AİHL) 
4. Ömer Akan (Zonguldak MTAL )

 

Yarışma sırasında yağmur ve  soğuk hava nedeni ile bazı sporcuların sıkıntı yaşadığı gözlendi. HABER: ERCAN AYGÜN

zonguldak haberleri haber son dakika haberi futbol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 20 OCAK 2017
GÜNE BAŞLARKEN 20 OCAK 2017
KANAL Z ANA HABER 19 OCAK 2017
KANAL Z ANA HABER 19 OCAK 2017