CHP Grup Sözcüsü İzzet Türkçelik: İşi gücü bağırmak (Video Haber)

CHP Grup Sözcüsü İzzet Türkçelik: İşi gücü bağırmak (Video Haber)
Bu içerik 1010 kez okundu.

Zonguldak Belediye Meclisi CHP Grup sözcüsü Mehmet Türkçelik, belediye meclisinde yaşanılan tartışmaları değerlendirdi, AK Parti Grup sözcüsü Abdullah Karagüzel'in mecliste şov yaptığını söyledi, Belediye meclis üyesi Turan Demirtaş'ın da Zonguldak'tan özür dilemesini istedi.

Zonguldak Belediye Meclisi CHP Grup sözcüsü Mehmet Türkçelik, belediye meclisinde yaşanılan tartışmaları ve Ak Parti grubunun protestosunu değerlendirdi.Ak Parti Gurup sözcüsü Abdullah Karagüzel' in işi gücü bağırmaktır diyen Türkçelik: “Belediye meclisinin ilk toplantısı hararetli geçti.Biz kaliteyi düşürmek değil,kaliteyi yükseltmek için beraberiz.Karagüzel'in özrünü kabul ettik,ama mecliste söylemlerimize dikkat etmeliyiz. Pankart açtılar ama bunları açıp göstermeleri, suçlamaları pek hoş olmadı. Gömleğimizi yanlış iliklemişiz bu ne demek bizi beceriksizlikle suçladılar kendileri ne yaptılar" ifadelerine yer verdi.

Birlikte Ankara'ya sorunları çözmek için gidelim dedik ama gelmediler diyen Türkçelik: “Bizden istiyorlar ki yasalara uymayın yasa dışı iş yapın. Abdullah beyin tarzı bağırmak çağırmak, üç kelime biliyor kendisi. Elbette şov yapıyor kendini ön plana çıkarmak istiyor. Hiç bir konuda samimi değil. Dertleri üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek" dedi.

Belediye Meclis Üyesi Turan Demirtaş'ın belediyeyi eleştiren açıklamalarını değerlendiren CHP Gurup sözcüsü Mehmet Türkçelik : “45 senesini mimarlığa vermiş ama her şey elindeyken Zonguldak 'ta bir eseri olmayan birisi.Şarlatanlık kime yakışır kendisi daha iyi bilir. Otoparkla ilgili yapı denetim sahibidir. Bu kadar inşaat yapıyor otoparkla ilgili hiç şikayetler oldu mu; olmadı? Çünkü kendi evinin bile otoparkı yok. Aslında Zonguldak'tan özür dilemesi gerekir” dedi. (HABER: ATAKAN ALKAN) 

MEHMET İZZET TÜRKÇELİK ZONGULDAK HABERLERİHABER SON DAKİKA HABERİ abdullah karagüzel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 23 EKİM 2017
90 DAKİKA 23 EKİM 2017
ANA HABER 23 EKİM 2017
ANA HABER 23 EKİM 2017