Kamu-Sen CHP'de...

Kamu-Sen CHP'de...
Bu içerik 819 kez okundu.

Kamu-Sen’den CHP’ye ziyaret

 

Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Kadir Bacıoğlu ve beraberindekiler Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ahmet Altun’a ziyarette bulundular.

Sorunlara çözüm beklediklerini ifade eden Kadir Bacıoğlu yaptığı açıklamada: “İnsanları mutlu etmek için siyaset yapmak gerektiğine inanıyorum. Ana muhalefet partisinden toplu sözleşme masasında bizi yalnız bırakmaması ve destek olmasını istiyoruz" dedi.

İl Başkanı Ahmet Altun’da, CHP’nin emeğin ve emekçinin dostu olduğunu belirterek: “Emek bürosu kurduk ve bu emek bürosunda 18 tane sivil toplum kuruluşu var. Çalışanların sorunlarını genel merkeze aktararak destek vermeye çalışacağımızı şimdiden söyleyebilirim” dedi.

 

Dün AK Parti İl Başkanı Ahmet Altun’u ziyaret eden Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı Kadir Bacıoğlu, bugünde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak İl Başkanı Ahmet Altun’u makamında ziyaret ettiler.

 

Kadir Bacıoğlu ziyaretinde İl başkanı Ahmet Altun’a sendika takvimini hediye etti.

BACIOĞLU: SİYABET İNSANLARA HİZMET ETME MKEKANİZMASIDIR

Siyasetin insanlara hizmet etme mekanizması olduğunu belirten Bacıoğlu, insanları mutlu etmek için siyaset yapmak gerektiğine inandığını söyledi.

Siyasetçilerin birlik ve beraberliği göstererek bizleri daha huzurlu, daha mutlu ve refah seviyemizi daha yüksek bir şekilde yaşamamız için bu millete hizmet ederler diye temenni ettiklerini belirten kadir Bacıoğlu şunları söyledi:

“Siyaset biliyorsunuz insanlara hizmet etme mekanizması ve insanları mutlu etmek için siyaset yapmak gerektiğine inanıyorum. Bu yönde de bugün Cumhuriyet Halk Partisi’ni ziyaret ederek temenni ve dileklerimizi dile getirmeyi düşündük” diyerek,  ana muhalefet partisinden toplu sözleşme masasında kendilerini yalnız bırakmaması ve destek olması çağrısında bulundu. Bacıoğlu 2016’nın acılarla geçtiğini belirterek şunları söyledi:

“Bugün Türkiye Kamu-Sen ailesi olarak 2016 yılını değerlendirmek ve 2017 yılı ile ilgili olarak ta dilek ve temennilerimizi iletmek üzere Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak İl Başkanlığı’ndayız. Ben öncelikle yoğun temposu içerisinde bizlere vakit ayıran ve bizleri dinleyecek olan değerli başkanıma teşekkürlerimi sunarak başlamak istiyorum. 2016 yılı bildiğimiz gibi yaşadığımız bir çok olumsuzluklarla dolayı, özellikle tarihimize kara leke olarak düşen 15 Temmuz darbe girişimiyle yaşanmış bir yıl oldu. Bunun peşine baktığımız zaman artan terör olayları yüreğimizi yaktı. Evet bu terör olaylarında bir çok vatan evladını şehit verdik. Ben buradan tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, bu tür olaylarda yaralanan vatandaşlarımıza, askerimize ve polisimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Tabi 2016 yılı sadece bu tür kötü olaylarla bitmedi. Baktığımız zaman hem ekonomik hem siyasi bir çok sıkıntılar yaşadık. Dolar bir çok zamanın en üst seviyesine çıktı. Ve ekonomi gerçekten sıkıntı yaşandı. İşsizlik oranına baktığımız zaman yüzde 11’lerin üzeren çıkmış bir işsizlik oranı. Yeni dolayısıyla hatırlamak istemediğimiz, tarihimize kötü bir yıl olarak yazmış olduğumuz 2016’yı geride bıraktık. Biz geriye sadece ve sadece ders almak için bakmak istiyoruz. Evet 2016 ve daha önceki yılarda hem siyasi olarak hem ekonomik olarak bir çok sıkıntı yaşadık ama umut ediyorum ve temennim o ki siyasiler özelikle ülkeye yönetenler ve baktığımız zaman da ana muhalefet partisi veya diğer muhalefet partileri de 2016 yılından ders çıkarırlar ve Türk Milleti’ni refaha kavuşturacak, bu tür terör olaylarını son bulduracak birlik ve beraberliği göstererek bizleri daha huzurlu, daha mutlu ve refah seviyemiz daha yüksek bir şekilde yaşamamız için bu millete hizmet ederler diye temenni ediyorum. Siyaset biliyorsunuz insanlara hizmet etme mekanizması ve insanları mutlu etmek için siyaset yapmak gerektiğine inanıyorum. Bu yönde de bugün Cumhuriyet Halk Partisi’ni ziyaret ederek temenni ve dileklerimizi dile getirmeyi düşündük. Evet 2016‘nın Türk Milleti için artık acılarla değil mutluluklarla anılması gereken bir yıl olmasını istiyoruz. Biz kamu çalışanları olarak 2016 yılında tüm sorunlarımızın çözüm bulduğu bir yıl olmasın temenni ediyoruz. 2016 yılı toplu sözleşmesinin şimdiden hayırlı olmasını diliyorum. Bu uğurda sayın başkanımdan da toplu özleşme masasında kamu çalışanlarını ana muhalefet partisi olarak yalnız bırakmayıp orada bizlere destek vermesini temenni ediyorum ve teşekkür ediyorum başkanıma bizleri tekrar kabul etiği için”

ALTUN: CHP EMEĞİN VE EMEKÇİNİN DOSTU BİR PARTİDİR

İl Başkanı Ahmet Altun’da, CHP’nin emeğin ve emekçinin dostu olduğunu belirtti

2016 yılını geride bıraktıklarını belirten Ahmet Altun, sözlerine şu şekilde devam etti:

“Kamu-Sen yöneticileri bizleri partimizi ziyarete gelmişlerdir. Kendilerine bu ziyareti için teşekkür ediyorum. 2016 yılını kapattık. 2016 yılında yaşananlardan ders almak ve onları geriye dönük incelemek ve tatsız başlayan 2017’de de yaşayabileceğimiz olaylar üzerinde görüş alışverişinde bulunacağımızı zannediyorum. Sayın başkanımın dediği gibi biz emeğin ve emekçinin her zaman yanındayız. Bu konuda da biliyorsunuz Zonguldak’ta ta emek bürosu kurduk ve bu emek bürosunda da şu ana kadar 18 tane sivil toplum kuruluşu var. Ve çalışanların sorunlarını genel merkeze aktararak destek vermeye çalışacağımızı şimdiden söyleyebilirim. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum. Hoş geldiler. Görüşmemizin milletimize ve Zonguldak’ımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum”

(HABER-ERCAN DEMİR)

 

kadir bacıoğl uahmet altun chp son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017