AK PARTİ İL YÖNETİMİ TOPLANDI

AK PARTİ İL YÖNETİMİ TOPLANDI
Bu içerik 386 kez okundu.

İL BAŞKANI ZEKİ TOSUN, “AK PARTİ İL DANIŞMA TOPLANTISI CUMARTESİ GÜNÜ YAPILACAK” DEDİ.

 

AK Parti İl Başkanı zeki tosun, İl Danışma Kurulu toplantısının Cumartesi günü Dedeman Otel’de yapılacağını bildirdi.

AK Parti İl yönetim kurulu’nun haftalık olağan toplantısı Pazartesi günü akşamı parti il teşkilatında gerçekleştirildi.

Toplantıyı değerlendiren AK parti İl Başkanı zeki tosun per pazartesi günü yönetim kurulu toplantısını düzenli olarak gerçekleştirdiklerini belirtti.

Toplantıda çeşitli kararlar aldıklarını belirten Zeki tosun, Cumartesi günü saat 14.00’de Dedeman Otel’de İl Danışma kurulu Toplantısını yapacaklarını söyledi.

İl Danışma Toplantısına genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Hacı Turhan ile Milletvekilimiz Ali Temur’un katılacağını belirten Zeki Tosun, toplantıya izin alabildikleri takdirde Zonguldak milletvekillerinin de katılacağını kaydetti.

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Biz her hafta Pazartesi günü saat 18.00’de yönetim kurulu toplanıyoruz. Toplantı öncesinde ise icra yönetim kurulumuz toplanıyor ve icrada aldığımız kararları yönetim kurulu arkadaşlarımızla beraber değerlendirip hayata geçirmeye çalışıyoruz. O gün orada yaptığımız ilçe müfettişleri, 8 tane ilçemiz var onların onlarda Salı günleri toplantıya giriyorlar. Onların getirdiği raporları da orada inceliyoruz. Onların oradan gelen isteklerini not alıyoruz, onlarla ilgili çalışma yapıyoruz. Şehrimizdeki ilimizdeki yapılacak olan yatırımlarla ilgili nereden ne söyleyeceğiz, Hangi bakanlığa ne ileteceğiz onlara karar veriyoruz. Ve birde ayriyeten hafta sonu yapacağımız İl Danışma Toplantısının çalışmasını yaptık arkadaşlarımızla beraber. Cumartesi günü saat 14.00’de Dedeman Otel’de İl Danışma toplantımızı yapacağız. Ankara’dan. Onun çalışmasını yapıp arkadaşlarımızla daha sonra sohbet yapı toplantımızı bitirdik. Cumartesi günü saat 14.00’de Dedeman’da İl Danışma toplantımızı yapacağız. Teşkilat Başkan Yardımcımız Hacı Turhan Bey ve milletvekilimiz Ali Temur’da gelecek. Orada belediye başkanlarımız olacak. Kadın kolları ve gençlik kolları ile yönetimleri olacak. İl Genel Meclisi başkanımız. Belediye Meclis Grup başkanı olursa milletvekillerimizde izin alabilirse onlarda gelecekler. O gün hayırlısıyla toplantımızı yapıp bu ayki İl Danışma toplantımızı yapmış olacağız”

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri zeki tosun ak parti haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 23 EKİM 2017
90 DAKİKA 23 EKİM 2017
ANA HABER 23 EKİM 2017
ANA HABER 23 EKİM 2017