ARIMAN ZGC’Yİ ZİYARET ETTİ

ARIMAN ZGC’Yİ ZİYARET ETTİ
Bu içerik 544 kez okundu.

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Züleyha Arıman, AK Parti İl Tanıtım Ve Medya Başkanı Mecit Aydın ve yönetim kurulu üyeleri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

Ziyarette AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Züleyha Arıman yaptığı konuşmada, gazetecilerin önemli bir görevi yerine getirdiğini belirterek şunları söyledi.

“Öncelikle sizin çalışan gazeteciler gününüzü kutluyoruz. Gazeteciler gerçekten cefakar, vefakar ve sissiz oluyor. Bizleri her şeyden haberdar ediyorsunuz. Sizden doğru haberleri alıyoruz. Biz facebook icat oldu ama gazeteciler arka plana atılıyor gibi oldu ama yok hayır yinede gazetecilerin payı büyük bu konuda. Özellikle yerel basında ve bence çok önemlisiniz. İnşallah beraber seçimde ve referamduda da birlikte çalışacağız. Sizin gününüzü kutluyorum”

AK Parti İl Tanıtım ve Medya Başkanı Mecit Aydın’da yaptığı konuşmada, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününüzü tebrik ediyorum. Basının görevi büyük ülkemizin geçtiği şu hassa dönemde doğru, sağlıklı ve net bilgileri aktarmak enfermasyon çağı diyoruz yo bilgi ve iletişim çağı. Çok karışık yapı içerisinden geçiyoruz. Sizlerin ayriyeten çalışanlar olarak çalışan gazeteciler olarak sorunlarınız olduğunu biliyoruz. Bunu yetkili mercilere aktarıyoruz. İnşallah daha iyi ortamda çalışmak dileğiyle tekrar çalışan gazeteciler gününü tebrik ediyorum” dedi.

Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Derya Akbıyık ise konuklarına ziyareti için teşekkür etti.

(HABER-ERCAN DEMİR)

züleyha arıman zonguldak haberleri haber ak parti zgc
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 18 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 18 EKİM 2017
ANA HABER 17 EKİM 2017
ANA HABER 17 EKİM 2017