Zonguldak'ta umre kayıtları devam ediyor

Zonguldak'ta umre kayıtları devam ediyor
Bu içerik 1865 kez okundu.

Umre mevsimin başlaması ile yoğun mesai veren Turizm şirketleri, umrecilerin rahatı için tatlı bir telaş yaşıyor. Hac mevsimin bitmesi ve umre seyahatlerinin vatandaş tarafından ilgi gördüğünü belirten turizm şirketi şube müdür Nevzat Püren, umre prosodürleri ve başvuru süreci hakkında bilgi verdi. Açıklamasında Püren;" Mevsim özellikle Umre mevsimi olmakla beraber yaklaşık 2 aydır devam eden bir süreç. Zonguldaktan çok sayıda vatandaşımızı Umreye göndererek belli bir hizmet kalitesi sağladığımızı düşünüyorum. Tabi şuan şubat ayının umre takvimine hazıranıyoruz ve zonguldak ile bartından, karabük'ten gelen talepleri değerlendiriyoruz.Özellikle Zonguldak'ta Hac mevsimi kayıtları yoğun olduğu için umreye katılımlarda hac kurasını bekleyen vatandaşlar var. Mart ve Nisan aylarında çok daha fazla talep olacağına inanıyorum. Geçen yılda aynı süreç işlemişti." dedi

Ekonomik Umre tarifelerinde olduğunu belirten Püren; " Hakikaten kimsenin cebini yakmayacak şekilde yabancıkur değil Türk Lirası üzerinden fiyatlar ile vatandaşlarımızın umre ziyaretlerini gerçekleştiriyoruz bu fiyatlara konaklama, tur, gıda ve rehberlik hizmetide dahil edildiğinden tabi memnuniyet hepimiz açısından artıyor" dedi.

Genel başvuru süreci hakkında bilgi veren Nevzat Püren başvuruların pasaport ve vesikalık fotoğraf ile yapılacağını belirtti. (Haber: Batuhan Karamalak)

umre zonguldak haberleri haber son dakika haberi Nevzat Püren
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 21 EKİM 2017
ANA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017