Tosun, esnafların sıkıntısını dinledi

Tosun, esnafların sıkıntısını dinledi
Bu içerik 930 kez okundu.

Zonguldak'ta bir grup esnaf AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun’a ziyarette bulunarak sıkıntılarını anlattı.

 

Kendisinin de bir esnaf olduğunu özellikle vurgulayan AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun: “Esnafın derdi bizim derdimizdir. Esnaflar bir şehrin ticareti, sosyal faaliyetleri, siyaseti için vazgeçilmez insanlar topluluğudur. Biz kedimizde esnafımız zaten. Onun için onların dertleri bizim dertlerimizdir. Esnaflarımızın ziyareti bizim için sürpriz oldu” dedi.

 

 

Zonguldak’ta esnaflar AK Parti İl başkanı Zeki Tosun’un makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette İl Başkanı Zeki Tosun Tosun, esnafların sorunlarını dinledi.

Esnafların bir şehrin ticareti için sosyal faaliyetleri için, siyaseti için vazgeçilmez insanlar topluluğu olduğunu belirten Zeki Tosun şunları söyledi: “Zonguldaklı kıymetli esnaf kardeşlerimiz bizleri ziyaret ettiler. Esnaflar bir şehrin ticareti için sosyal faaliyetleri için, siyaseti için vazgeçilmez insanlar topluluğudur. Biz kedimizde esnafımız zaten. Onun için onların dertleri bizim dertlerimizdir. Onlara çare bulmak için her hangi bir sıkıntıları varsa onlarla beraber çalışacağız. Esnaflarımızın ziyareti bizim için sürpriz oldu.”

GAZETECİLER BİR ŞEHRİN DİNAMİKLERİNDENDİR

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun ayrıca 10 Ocak çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladığını belirterek, “gazeteciler bir şehrin dinamiklerindendir” dedi.

Gazetecilerin yaptığı haberlerin bir şehrin gelişmesi bakımından çok önemli olduğunu belirten Zeki Tosun şunları söyledi: “Gazeteci kardeşlerimiz zor şartlarda görev yapan arkadaşlarımız. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum. Tabi gazeteciler bir şehrin dinamiklerindendir, yaptığı haberler, işler, şehrin gelişmesi bakımından da çok önemlidir. Biz onların ne kadar doğru, düzgün habercilik yaptıklarını biliyoruz ve yapmaya da devam etmelerini kendilerinden talep ediyoruz. İnşallah yaptığı haberlerle şehrimizin kalkınmasında ve büyümesinde faydaları olur diyoruz. Biz tekrar bu kardeşlerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyoruz.”

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri ak parti son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 23 EKİM 2017
90 DAKİKA 23 EKİM 2017
ANA HABER 23 EKİM 2017
ANA HABER 23 EKİM 2017