“YOLLARIMIZI YÜZDE 70 BİTİRDİK”

“YOLLARIMIZI YÜZDE 70 BİTİRDİK”
Bu içerik 880 kez okundu.

GELİK BELEDİYE BAŞKANI BURHAN SEZGİN ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRDİ

 

Gelik Belediye Başkanı Burhan Sezgin de AK Partili Belediye Başkanları ile yapılan toplantıyı değerlendirdi, Belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi. Toplantının faydalı olacağını ifade eden Sezgin, “Toplantıda sıkıntılarımızı, çalışmalarımızı görüşeceğiz. Toplantının partimizin açısından faydalı olacağına inanıyorum. Toplantılarımızın devamı gelecektir, her ay başka bir ilçede ve belde de yapılacaktır” dedi.

Terörü kınayan ve üzüntülü olduklarını dile getiren Gelik Belediye Başkanı Burhan Sezgin, “2016 yılı darbelerle ve terör mücadelesi ile kötü bir duruma götürdü. Saldırıların bir an önce son bulmasını diliyoruz” şeklinde konuştu.

YOLLARIMIZI YÜZDE YETMİŞ TAMAMLADIK

Gelik Belediyesi çalışmaları hakkında da bilgi veren Başkan Sezgin, “Hizmetlerimizi halkımızla kavuşturmaya devam ediyoruz. 2016 yılında eksik kalan bazı çalışmalar 2017 yılında da devam edecektir. Dere ıslahı, spor salonu, TOKİ çalışmalarımız olacak. Halkımızın en büyük sıkıntısı yoldur. Yollarımızı yüzde yetmiş tamamladık. Parkeleme çalışmalarımız devam edecek. Futbol sahamızı yaptık. Çocuk parklarımızı yaptık. Ağaçlandırmalar yapacağız” dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

gelik zonguldak haberleri burhan sezgin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
ANA HABER 23 KASIM 2017
ANA HABER 23 KASIM 2017