“ELVANPAZARCIK HASTANEYE TALİP”

“ELVANPAZARCIK HASTANEYE TALİP”
Bu içerik 1363 kez okundu.

ELVANPAZARCIK BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN UZUN, YENİ HASTANENİN ELVANPAZARÇCIK’A YAPILMLASINI İSTEDİ

 

Zonguldak Merkeze bağlı Elvanpazarcık Belde Belediye Başkanı Hüseyin Uzun Devrek’te belediye Başkanları koordinasyon kurulu toplantısında belediye çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundu

AK Partili Belediye Başkanları ile yapılan toplantıyı değerlendiren Hüseyin Uzun, toplantıların her ay yapılacağını ve iki ayda bir de Milletvekillerinin katılımıyla yapılacağını belirterek, “Toplantımız şehrimiz, ilçeler ve beldelerimiz açısından hayırlı olsun” dedi.

BELDEMİZ GÖÇ VERMEYE BAŞLADI

Elvanpazarcık Belediyesi çalışmaları hakkında da bilgi veren Başkan Uzun, “Biz göreve geldikten sonra yaşam alanları ürettik. Yollara ve Turizm alanlarına önem verdik. 2016 yılında hizmetlerimizi gerçekleştirdik, 2017 yılında da hizmetlerimiz devam edecektir. Madendeki olaylardan sonra beldemiz göç vermeye başladı. Belediyenin sorunları bitmez, göç ile ilgili sorunlarımız var, işsizlik ile ilgili sorunlarımız var” şeklinde konuştu.

HASTANE YERİ İÇİN GÖKGÖL MAĞARASININ ÜST KISMINI ÖNERDİK

Zonguldak'ın kanayan yarası haline gelen Hastane yeri için Gökgöl mağarasının üst kısmında bulunan araziyi önerdiklerini ifade eden Elvanpazarcık Belediye Başkanı Hüseyin Uzun, sağlık bakanlığından heyetin geleceği ve araziye bakarak karar vereceklerini dile getirdi.

Uzun, 2017 yılının hayırlara vesile getirmesi temennisinde bulundu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri hüseyin uzun elvanpazarcık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 18 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 18 EKİM 2017
ANA HABER 17 EKİM 2017
ANA HABER 17 EKİM 2017