Advert
Advert

Başsavcı Yağız'dan Kınama...

Başsavcı Yağız'dan Kınama...
Bu içerik 16488 kez okundu.

Zonguldak Cumhuriyet Başsavcısı Hüsnü Hakan Yağız yayınladığı bir mesajla İzmir'de gerçekleştirilen hain terör saldırısını kınadı, şehit olan polis memuru Fethi Sekin ve Zabıt Katibi Musa Can'a Allah’tan rahmet, yaralılara ise acil şifalar diledi... Yağız mesajında: "Perşembe günü İzmir Adliyesi’ne gerçekleştilmek istenen hain terör saldırısı, sadece Adalete ve Türk yargısına değil aynı zamanda tüm milletimize yönelik alçakça bir girişimdir.

İzmir’de meydana gelen bizleri ve milletimizi derinden üzen hain terör saldırısı, şehit kahraman polisimizin dikkati sayesinde asıl amacına ulaşamadan önlenmiş, milletimizin birlik ve dirliğine göz diken iki kişi hakettiği şekilde etkisiz hale getirilmiştir. İzmir ve daha öncesinde meydana gelen insanlıktan nasibini almamış terör saldırılarını gerçekleştiren, planlayan ve destekleyen vatan hainleri hiç zaman amaçlarına ulaşamayacaktır. Milletimizin birlik ve beraberliğini bozamayacaklar ve asla başarılı olamayacaklardır.

Hain ve kalleş terör saldırısı sonucu şehit olan polis memuru Fethi Sekin ve Zabıt Katibi Musa Can'a Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dilerim" dedi.

hüsnü hakan yağız zonguldak haberleri izmir terör saldırısı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KANAL Z ANA HABER 26 HAZİRAN 2017
KANAL Z ANA HABER 26 HAZİRAN 2017
KANAL Z ARA HABER - 26 HAZİRAN 2017
KANAL Z ARA HABER - 26 HAZİRAN 2017