Gaziler teröre karşı birliktelik mesajı verdiler (Videolu Haber)

Gaziler teröre karşı birliktelik mesajı verdiler (Videolu Haber)
Bu içerik 1493 kez okundu.

Zonguldak’ta gaziler ve vatandaşlar, İstanbul'daki terör saldırısı başta olmak üzere tüm terör saldırılarını kınayarak birlik mesajı verdiler.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Zonguldak Şubesi Başkanı ramazan çakal yaptığı açıklamada İstanbul Ortaköy'deki ve tüm yaşanan terör saldırısının kendilerini çok üzdüğünü belirtti.

Terör saldırılarını lanetleyen Çakal, "Devletimiz güçlü. Bunların hakkından gelecektir. 35 senedir terörle mücadele ediyoruz. Bir 35 sene daha mücadele ederiz. Devletimizi böldürmeyiz. Bu böyle biline. Terör, yurt dışından da destek alıyor. Gün gelecek bu bela onların başına da musallat olacak. Biz Türk milleti olarak bunların hakkından gelmesini biliriz. 2017'nin huzur içerisinde geçmesini diliyoruz. Vatandaşları bir ve beraber olmaya davet ediyoruz. Saldırıyı yapanları kınıyorum. Ölenlere Allah'tan rahmet diliyorum. 2017 yılının terör olaylarından uzak geçmesini çok isterdik. Devletimiz güçlüdür. İnşallah bunun da üstesinden gelecektir. Her zaman devletimizin yanındayız ve her zaman hazırız" dedi.

(HABER/ERCAN DEMİR)

Muharip Gaziler Derneği zonguldak haberleri ramazan çakal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017