İNAĞZI’NA FUTBOL SAHASI YAPILSIN İSTEĞİ

İNAĞZI’NA FUTBOL SAHASI YAPILSIN İSTEĞİ
Bu içerik 4116 kez okundu.

 

İNAĞZI’NA FUTBOL SAHASI YAPILSIN İSTEĞİ

“BURAYA FUTBOL SAHASI YAPILSIN”

 

İnağzı Mahallesi Kalkındırma Güzelleştirme Cami ve Eğittim Tesisleri Yaptırma, Yaşatma ve Koruma Derneği Başkanı Ahmet Kurt, İnağzı Köksal Toptan ilk ve Orta Okulu’nun yanında bunan boş araziye futbol sahası yapılması için çağrıda bulunduğunu söyledi.

Ahmet kurt, bu alanın nizami saha olmasa bile gençlerin, öğrencilerin futbol oynayabileceği bir futbol sahası olarak yapılması durumunda gençlere ve çocuklarımıza önemli bir hizmet yapılmış olacağını kaydetti

BU ALANA FUTBOL SAHASI YAPILSIN

Okul kenarındaki geniş araziye futbol sahası yapılması için valiliğe çağrıda bulunduğunu belirten İnağzı Mahallesi Kalkındırma Güzelleştirme Cami ve Eğittim Tesisleri Yaptırma, Yaşatma ve Koruma Derneği Başkanı Ahmet Kurt, şunları söyledi:

“Çocuklarımıza, gençlerimize burada spor alanı, futbol sahası yapılsın. İstiyoruz. Futbol sahası olması için sayın valimize de konuyu ilettim. İnağzı Mahallemizin gençleri, Köksal Toptan Okulu’nda okuyan minik yavrularımız burada spor yapsınlar, sahada futbol oynasınlar istiyoruz. Buraya Futbol sahası olması için sayın valimizden rica ettik, burası nizami saha olmasa bile hiç değilse anteramalrın yapılabileceği, maçların oynanabileceği, çocuklarımız okuldan alt yapıdan yetiştirelim diyoruz ama antreman yapacak yerimiz yok. Spor İl müdürümüz ile de konuştuk. Buranın geçici saha da olsa burasının futbol sahası olarak yapılması konusunda valiliğimize çağrıda bulunuyorum. Lütfen buraya futbol sahası yapılsın”

“OKULUN ETRAFINDA ÇÖP SORUNU VAR..

Okul etrafında ki çöp sorunu nedeniyle belediyeyle ye bir çok kez müracaat etiğini ancak sonuç çıkmadığını belirten Ahmet kurt, “Defalarca Zonguldak Belediyesi’ne müracaat ettik. Burası bir okul çevresidir ve medeniyet okuldan başlar. Düzen intizam okuldan başlar. Okuldaki çocuklar bizi gördüğü zaman “Ya Ahmet amca ne oldu hani bize burada saha yapacaktınız, bize burada saha yapacaktınız ama baksanıza etrafımız çöplük oldu’ diye kendileri söylüyorlar. 6-7 yaşındaki çocuklar gelip bana bunları söylüyorlar. Bende bu tanesi belediye başkanımıza söyledim ilettim, rica ettim. Gel dedim gör. Şurada gördüğümüz gibi burada çöp sorumu var. Burada yürüyüş parkı yapalım diyorum. Çocuklarımıza park yapalım diyoruz. Buranın çevresi rezil durumda. Buranın çevresi sarılsın. Vatandaşlar kendini bilmez vatandaşlar buraya çöpü atıyorlar defalarca kendilerinden rica ettim” dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

ahmet kurt zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 21 EKİM 2017
ANA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017