CAMİ YAPILAMAZ DİYENLERE KIZGINIM

CAMİ YAPILAMAZ DİYENLERE KIZGINIM
Bu içerik 2189 kez okundu.

HARABE GÖRÜNÜM YOK OLACAK

Kamu kurum ve kuruluşların bir yerde toplanacağı ve Zonguldak Valisi Ali Kaban tarafından başlatılan 69 Ambarları projesinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor .Ankara girişinde yer alan Asma ve Üzülmez bölgesi 69 ambarlarında gerçekleşecek olan proje ile harabe görünümünden kurtulacak...

Çınartepe Mahallesi Muhtarı Okan Girgin , Asma Mahallesi Muhtarı Gürbüz Kuğu , Dilaver Mahallesi Muhtarı Bülent Bektaş 69  Ambarlarına giderek çalışmaları yerinde izlediler ve çalışmalar hakkında bilgi verdiler. Yıkımı gerçekleşen polis karakolunun yerine cami yapılması kamuoyu tarafından eleştirilmişti. Eleştirilere yanıt veren Çınartepe Mahallesi Muhtarı Okan Girgin , ' Bölgemizin camiye ihtiyacı yok , Şehrin camiye ihtiyacı var .Kamu kurumlarının gelmesinden sonrada bölgeye ibadethane ihtiyacı doğacak .Zonguldak Belediye Başkanımız Muharrem Akdemir'e ben söyledim , başkanımız da cami yapılabilir elimizden ne geliyorsa yaparız dedi .Asri mezarlık bizim bölgemizde burada bir cami yaparak , şehir trafiğini rahatlatabiliriz dedi.

CAMİ YAPILAMAZ DİYENLERE KIZGINIM

Cami yapılamaz şeklinde çıkan eleştirilere kızgın olduğunu ifade eden Asma Mahallesi Muhtarı Gürbüz Kuğu 'da ; ' Buraya çok sayıda kamu binası gelecektir , camiye ihtiyaç doğacaktır ' dedi.

Dilaver Mahallesi Muhtarı Bülent Bektaş'ta cami yapılmasına karşı çıkanları anlayamadığını ifade ederek ; ' bu bir hizmettir birileri bir şeyler yapmaya çalışıyor .Birileri de bunlardan rahatsızlık duyuyor ' dedi.

112 inşaatı hakkında da bilgi veren Çınartepe Mahallesi Muhtarı Okan Girgin , ' şuanda temelle beraber üçüncü katı çıkıyorlar .Bu bina ile birlikte diğer binalarımızın da zemin etütleri yapılmıştır .2017 yılında 5 tane kamu kurumunun inşaatına başlanılmış olacak diyerek , 69 Ambarları ile bölgemiz kalkınacaktır demek ' dedi. (Haber: Cem Açıkgöz)

69 ambarları zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ANA HABER 21 KASIM 2017
ANA HABER 21 KASIM 2017