satılık köpek satılık kedi
Advert

‘Hızlı bir tempo içindeyiz’

‘Hızlı bir tempo içindeyiz’
Bu içerik 659 kez okundu.

AK Parti İl başkanı Zeki Tosun çalışmaları değerlendirdi

‘Hızlı bir tempo içindeyiz’

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, gündeme ilişkin açıklamalarda bulunarak 2017 yılında Zonguldak’ı güzel günlerin beklediğini söyledi.

Hükümet olarak 2017’de Zonguldak’a daha fazla hizmet etmek ve yatırımların tamamını tamamlamak için gayret sarf edeceklerini belirten Zeki Tosun: “2017’de daha hızlı bir çalışma temposunu gireceğiz” dedi.

2017’de yatırımların takipçisi olacaklarını ifade eden Zeki Tosun şunları kaydetti:  “2017’de Zonguldak’ı güzel günler bekliyor. Hükümetimiz olarak Zonguldak’ta ki yatırımlara 2017’de daha fazla hizmet etmek ve hepsini tamamlamak, bitirmek için gayret sarf edeceğiz. Yolarımız ve tünellerimiz geliyor. İstanbul ve Ankara tarafında ki yollarımızı bir an önce bitirmek için 2017’de daha hızlı bir çalışma temposunu gireceğiz.Milletvekillerimizle beraber işin takipçisi olacağız.”

FİLYOS PROJESİNİN TAKİPÇİSİYİZ

Çalışmalar hakkında bilgiler veren Tosun: “Hastane inşaatımızla ilgili yakın zamanda Ankara’dan gelecekler. Buna da start vereceğiz ve hızlı bir şekilde sonuçlandırıp sonuca ermeye çalışacağız. Zonguldak’ta 2017 için en önemli şey Sayın Başbakanımızın Zonguldak’a gelerek yapmış olduğu temel atma törenidir. Filyos limanı ve peşinden yapılacak olan endüstri bölgesi inşaatı için önümüzdeki günlerde şantiye kuruluyor ve hızlı bir şekilde başlayacak. Tek bu Zonguldak’ın değil bu bölgenin dinamiği olacak ve ekonomimize çok katkı sağlayacak. Bir yandan stadyumumuz yapılıyor, inşallah onu da yakın zamanda bitirip maç oynanır hale getirmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Zonguldak’ta belli başlı yapılacak işler bunlar” dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

AK PARTİ ZONGULDAK HABERLERİ zeki tosun haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Yorumcu MLH     0000-00-00 Syn başkan işsiz gezen gençlerimizin umudusun adını tarihe yazdır gençlerimiz duacin olsun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KANAL Z ANA HABER - 25 NİSAN 2017
KANAL Z ANA HABER - 25 NİSAN 2017
REFERANDUM 2017 GECEYE DAMGA VURDU
REFERANDUM 2017 GECEYE DAMGA VURDU