MHP'den Emniyet Müdürü Turanlı'ya Ziyaret

MHP'den Emniyet Müdürü Turanlı'ya Ziyaret
Bu içerik 4416 kez okundu.

 

 

MHP İl Başkanı Hamdi Ayan, merkez ilçe başkanı Niyazi Kıransoy, İl Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner ve partililer İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı'ya makamında ziyarette bulundular. Turanlı, MHP heyeti ile bir süre ülke ve Zonguldak gündemine ilişkin sohbet etti:

Turanlı'ya görevinde başarı dileyen İl Başkanı Hamdi Ayan, terörü kınadı, şehitlerimize rahmet diledi.

İl Emniyet Müdürü Turanlı'da ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) heyeti Zonguldak İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Hamdi Ayan, Merkez ilçe başkanı Niyazi Kıransoy, İl Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner, Kilimil İlçe Başkanı Serdar Yaralı, diğer ilçe başkanları ve Ülkü Ocakları Başkanı ile yönetim kurul üyeleri Zonguldak İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı'yı makamında ziyaret ederek göreve atanmasından dolu kutladılar ve kendisine Hayırlı olsun dediler

MHP heyeti Emniyet Müdürü Turanlı'ya çiçek takdim etti görevine kolaylıklar diledi.

Hamdi ayan konuşmasında yaşana terör olaylarını kınayarak sözlerine şu şekilde devam etti:  “Sayın İl Emniyet Müdürümüzü göreve başlamış bulunmakta. Biz kedisine başarılar diliyoruz. Başaracağına da inanıyoruz. Bizimde geçmişiyle ilgili yapmış olduğu başarılı çalışmalar hakkında bilgimiz var. Biliyorsunuz ülkemizde son dönemlerde yanan özelikle terör hadiseleri gerek emniyetimiz, gerek askerlerimize karşı yapılan hain saldırılar var. Bu manada biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak kuruluş felsefemizden bu güne kadar hep devletimizin kriz yaşadığı dönemlerde yanında olmuşuzdur. Yine bu maksatla Sayın müdürümüze böyle süreçte müdürümüzün nezdinde görev yapmakta olan tüm emniyet mensuplarımızın arkasından olduğumuzu ifade edebilmek için ve böyle bir süreçte milletimizin için yanında olduğumuzu gösterebilmek amaçlı Sayın Müdürümüze hayırlı olsun maksatlı ziyaretine geldik. Tabi ki müdürümüzün gelişinden bugüne kadar olan süre içerisinde Türkiye’nin gündemi çok yoğundu. Emniyet teşkilatı diğer ilerde mensupları haince saldırıya uğradılar. Hem kendilerine başsağlığı, taziye dilemek amaçlı, hem de kendilerine dediğim gibi kırılgan süreçlerde emniyetimizi ve emniyet mensuplarımızın tamamının yanında olduğumuzu göstermek amaçlı bugün buradayız. Ben bu kapsamda bugün görevi başında olan tüm arkadaşlarımıza, tüm emniyet teşkilatımıza Cenab-ı Allah’tan başarılar Diliyorum. Allah onların yar ve yardımcıları olsun.

Şundan kimsenin kuşkusu olmasın ki Türkiye Cumhuriyeti devleti iyi yoldadır. Bu özellikle Fırat Kalkanı Operasyonu’ndan sonra Türkiye bölgesinde bir güç olduğunu ve bölgenin ağabeysinin ve lider ülke olduğunu göstermiştir. Bunun yanı sırada özelikle son dönemlerde emniyet teşkilatımızın yapmış olduğu Güneydoğu’da ki çalışmaların ardından gelen bir başarını ortada olduğu görüyoruz. İşte siz bu tür süreçlerde büyüdükçe, birileri mutlaka ayağınıza pranga olacaktır. Bu nedenle Türkiye iyi yolda. 2017 yılının kim ne derse resin Türkiye’ni ufkunun açıldığı ve Türkiye’nin ayağından prangaların kalktığı bir dönemi yaşayacağın düşünüyorum. Sayın müdürümüze görevinde başarılar diliyorum” dedi.

TURANLI: NE MUTLU Kİ ZONGULDAK VATAN HAİNLERİNDEN YOKSUN BİR ŞEHİR

İl Emniyet Müdürü Turanlı da ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi konuklarına teşekkür etti. Turanlı şunları kaydetti: “Bugünkü ziyaretle ilgili, ilimize geleli yaklaşık 60 gün oldu. Bu 60 gün içinde bu şehirde ki tüm sivil toplum kuruluşlarını temsilcilerini Zonguldaklı hemşehrilerimizi herkesi kabul ediyorum. Bu milletin evladı olan, beni ziyaret etme cesareti olan, benimle yüzleşme konusunda psikolojik bir engeli olmayan, yani bu ülke adına rahatsızlık duymayan her kim varsa herkese kapımız açık. Mesajımızı her ortamda, her fırsata, bir şekilde veriyoruz. Devletimizin milletimizin birliği, ülkemizin, bayrağımızın korunması, dik duruşu ve dik duranların arkasında olunması noktasında her kim varsa bizim kardeşimizdin ağabeyimizdir, büyüğümüzdür. Onların yanındayız ve onlarda bizim yanımızda. Ankara’daki sesleri iyi duyan, iyi okuyan ve ona göre duruş sergileyen, devletin, milletin bekası ile ilgili ömrünü vakfetmiş, çabalayan, gayret gösteren bir emniyet kadar olmaya çalışıyorum. Bu şehrin benim çok fazla yönlendirmeye, benden çok fazla yön almaya ihtiyacı yok. Bu şehir her kesimiyle vatanının değerini bilen, kıymetini bilen, vatan hainlerinden yoksun bir şehir. İnşallah bugüne kadar olmadığı gibi bundan sora da burada yerleşme imkanları olmaz. Bizde burada ülkemizin ileri uçlarında ileri karakollarında mücadele veren Şırnak’ın da, Diyarbakır’ında, Halep’inde, Musul’un da, Kıbrıs’ında ülkeni her tarafından bu ülkeni savunması ve bekası için mücadele veren insanlar moral motivasyon, destek, en azından da a yarda yarınlara hazırlanma noktasında bir ortamlar oluşturmaya çalışıyoruz. Bu vesileyle bugünkü ziyaretçilerimiz benim için çok kıymetli, çok değerli”

(HABER-ERCAN DEMİR)

ahmet metin turanlı zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017