NEDİR BU ‘ÖZBAKIR’ TAKINTISI

NEDİR BU ‘ÖZBAKIR’ TAKINTISI
Bu içerik 27891 kez okundu.

Bilindiği üzere Zonguldak ‘ta faaliyette bulunan ve Sayın Başbakanımız Binali YILDIRIM için Zonguldak halkını aldattığını manşetten duyuran,  ve tepki alınca , haberi değiştirip , Sayın Başbakanımızı , Sayın Milletvekilimiz Hüseyin ÖZBAKIR  öncülüğünde , Milletvekillerimiz kandırdı diyen Pusula isimli  internet sitesi , daha önceki tarihlerde  Manşetten verdiği bir haberde , başka bir  Milletvekilinin  Filyos Projesini ‘ nin açılışı yapmak üzere Başbakanımızı davet ettiğini büyük bir zevkle Zonguldak halkına duyurmuştu,

Ne oldu da ne ters gitti de bu algı , Milletvekili Hüseyin ÖZBAKIR ‘ın üzerine döndürülmeye çalışıldı?

Lakin Zonguldak halkı bu algı operasyonuna inanmamak ta ve Milletvekili ÖZBAKIR' a sonuna kadar sahip çıkmaktadır.

Pusula Gazetesinin Köşe yazarlarından Atilla Öksüz'ün  yazdığı 1 Ocak 2017 tarihli köşe yazısında’’ Hüseyin ÖZBAKIR ’ın stat ile ilgili  açıklamaları karşısında kaç kişi ‘’Bu düşünce yanlış diyebildi’’  Yüzde doksan sus pus oldu . Birde beni aramayın kardeşim diyerek ‘’ sanki Zonguldak halkı  kendisini  arayarak Milletvekilimiz Hüseyin ÖZBAKIR’ı şikayet ediyor gibi,  bir algı yaratılmaya mı  çalışılmaktadır ?

Oysa ki Zonguldak halkı  adına ve Zonguldakspor ‘un Başkanı tüm bu yazılara gereken basın açıklamasını yaparak gerekli cevabını yetkili ağızdan vermişti.

ve bilindiği üzere  Sayın Köksal TOPTAN ‘ da Zonguldak Milletvekili Hüseyin ÖZBAKIR’ ın  söylemlerine açıklamaları  doğrudur şeklinde  gereken desteği vermişti.

Şimdi bu yerel gazete kimin adına hareket etmekte ?

Zonguldak 1.sıra Milletvekili olan Hüseyin ÖZBAKIR’ a yapılan bu algı operasyonlarını kimler yönetmektedir?

Milletvekilinin ağzından çıkan her sözü , halka farklı yansıtmayan çalışan,  halkın gözünde Milletvekilini küçük düşürmeye çalışan ve Milletvekili sayesinde okunduğu iddia edilen bu İnternet sitesi arkasında ki AK Parti düşmanlığı yapan şahıslar kimlerdir?

Milletvekili’ nin Danışmanlarını Zonguldak’lı olmamakla suçlayan bu İnternet sitesi , diğer Milletvekillerinin Danışmanları nerelidir diye bir araştırma yapma gereği duymamış mıdır?

Milletvekili alacağı, Danışmanları ’nı bu İnternet sitesi’ nin sahibine mi sormalıdır?

Şimdi Sürekli olarak AK Parti Milletvekili Hüseyin ÖZBAKIR’ a soru soran,  Pusula Gazetesine biz soruyoruz?

Zonguldak ‘ta yayın yapan Kariyermedya’ nın 24 Ağustos 2016 tarihli yaptığı yayın,  bu sorduğumuz soruları mı cevaplıyor ? 

Milletvekili ÖZBAKIR'ın bu Yayın kuruluşu hakkında onlarca açtığı iftira, hakaret, tehdit Davaları olduğundan mı , karalama kampanyaları devam etmekde dir? 

(KAYNAK: KARADENİZ SON HAVADİS)

AK PARTİ HÜSEYİN ÖZBAKIR son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017