“Bizi kavga edesin diye yollamadılar o meclise”

“Bizi kavga edesin diye yollamadılar o meclise”
Bu içerik 742 kez okundu.

Muharrem Akdemir, meclis üyelerine üslup uyarısında bulundu.

 

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, “Kendi içimizde muhalefet de olsak söylemlerimizle, birbirimize hitaplarımızla kesinlikle ve kesinlikle üslubumuza, kendi kişiliğimize yakışır şekilde hitap şekillerimiz olsun diyorum. Bizi kavga edesin diye yollamadılar o meclise” dedi.

 

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, yeni yılın ilk haftasına meclis toplantısı ile başlayacaklarını söyledi.

2 Ocak pazartesi günü yeni yılın ilk meclis toplantısın gerçekleştireceklerini belirten Belediye başkanı Muharrem Akdemir, meclis üyelerine üslup uyarısında bulundu.

Halkın kavga etmek için değil hizmet etmek için kendilerini seçtiğini belirten Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir şunları söyledi:

“2 Ocak’ta, yeni yılda yeni yılın ilk haftasında meclisimiz var. Mecliste inşallah huzur içerisinde güven içerisinde geçer, birbirimize karşı olan dileklerimiz, duygularımız her zaman söylüyorum ve ifade ediyorum, meclisimiz örnek bir meclis olarak kabul ediyoruz ve öyle olsun isterdim. Bizler kendi içimizde muhalefet te olsak söylemlerimizle, birbirimize hitaplarımızla kesinlikle ve kesinlikle üslubumuza, kendi kişiliğimize yakışır şekilde hitap şekillerimiz olsun diyorum. Biz Zonguldak’a niye seçildik. Halk bize neyi uygun gördü, bu meclisi iyi yönetin, bu mecliste karaları iyi alırlar ve Zonguldak için güze olan neyse onlara imzasını atarlar diye gönderdiler. Bizi kavga edesin diye yollamadılar o meclise. O na da dikkat ederek özellikle ben şahsen onun üzerinde çok hassas duran bir kişiyim. Bu duygularla da meclisimizin birinci toplantısında şimdiden hayırlı olsun diliyorum

(HABER-ERCAN DEMİR)

muharrem akdemir son dakika haberi haber zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 23 EKİM 2017
90 DAKİKA 23 EKİM 2017
ANA HABER 23 EKİM 2017
ANA HABER 23 EKİM 2017