Akdemir’den duygulandıran ziyaret

Akdemir’den duygulandıran ziyaret
Bu içerik 804 kez okundu.

Muharrem Akdemir, ev ve hasta ziyaretlerinde bulundu. Akdemir Köksal Toptan’ın  hastanede tedavi altında bulunan annesi Saadet Toptan’ı ziyaret ederek elini öptü ve geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

 

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir yeni yıl öncesinde ev ve hasta ziyaretlerinde bulundu, yeni yıllarını kutladı, geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Hastanede tedavi altında bulunan Köksal Toptan’ın annesi Saadet Toptan’ı da ziyaret eden Muharrem Akdemir, anne Toptan’ın elini öptü, geçmiş olsun diledi.

 

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, beraberinde eşi Nurten Akdemir, İlçe Başkanı Ebru Uzun, Belediye Başkan yardımcısı Erol Yılmaz ile birlikte Çınartepe Mahallesi Şehir Kapı Sokak’ta 2.5 yaşında kalp hastası olan ve daha sonrada epilepsi hastalığına yakalanan 18 yaşındaki Harun Kırma ve annesi Günnaz Kırma’yı evinde ziyaret etti.

Başkan Muharrem Akdemir ev ziyaretinde aileyle sohbet eti, onların yeni yılarını kutladı ve geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Başkan Akdemir ayrıca yeni yıl hediyesi olarak Harun Kırma’ya aldığı giysileri teslim etti

MUHAREM AKDEMİR KÖKSAL TOPTAN’IN ANNESİ’Nİ ZİYARET ETTİ ELİNİ ÖPTÜ.

Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ev ziyaretinin ardından Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’nde tedavi altında bulunan hastaları ziyaret etti.

Hastanede bulunan tüm katları tek tek dolaşan Başkan Akdemir yataklı tedavi gören hastaları geçmiş olsun diledi ve onarlın yeni yılını kutladı.

Başkan Akdemir ilk olarak TBMM eski başkanı ve Zonguldak Milletvekilli Köksal Toptan’ın annesi 90 yaşındaki Saadet Toptan’ı ziyaret etti.

Saadet Toptan, ziyaret nedeniyle çok mutlu olduğunu belirterek teşekkür etti.

Başkan Akdemir kendisine acil şifalar diledi.

ALLAH TÜM HASTALARA ŞİFA VERSİN. 2017 YILINDA HEP SEVGİYLE, SAYGIYLA, BARIŞ, HUZUR, KARDEŞLİK VE PAYLAŞIMCILIK DUYGUSU İÇERİSİNDE BİR DÜNYA BEKLİYORUZ.

Ziyaretleri değerlendiren Zonguldak belediye Başkanı Muharrem Akdemir, her yıl olduğu gibi bu yılda yeni yılda geleneksel hale gelen ev ve hasta ziyaretlerini gerçekleştirdiğini söyledi. Akdemir şöyle devam etti:

 “Benim her yıl planımız ve programımız var. 2016 yılı eskidi gidiyor ve yenisi geliyor 2017. 2017 yılında bazı ziyaretlerimiz oluyor. Genelde ihtiyacı olan, sıkıntısı olan ailelerimiz var. Onları ziyaret etmek benim için keyifli oluyor. Onların dertleri dinlemek. Onların sıkıntıların dinlemek, çözüm noktasında bulduğumuzda kendimizi mutlu adlediyoruz. Ev ziyaretimizin ardından şimdi de hastanedeyiz. Tabiî ki insanoğlu her zaman hastalığa hazır olmalıdır. İnsanın ne zaman ve ne şekilde olacağı hiç belli olmuyor. Allah eksikliğini vermesin. Doktorlarımıza, hemşiherelerimize, hastanemizde bu konuda görev yapanların hepsine ben Allah kuvvet ve afiyet versin. Hastalarımız onların sayesinde kendine sıhhat buluyorlar. O anlamda biz de ziyaretimiz her yıl olduğu gibi eşim ve ilgili ilçe başkanım, meclis üyesi arkadaşlarım birlikte ziyaret ettim edeceğim de. Allah tüm hasta arkadaşlarıma şifalar versin. Sadece buradaki hastanede yakanlar değil tüm hastanede yatan vatandaşlarımıza 2017 yılının sıhhat, afiyet, huzur onlarla olsun diliyorum. 2017 yılında sadece Zonguldak’ımız için değil tüm Türkiye’miz ve dünyamız için hep sevgiyle, saygıyla, barış, huzur, kardeşlik ve paylaşımcılık duygu bu içerisinde bir dünya bekliyoruz. Bu dileklerimle ben Zonguldak’taki halkımızın ve Türkiye’de tüm yaşayan dostlarımızın arkadaşlarımızın hepsini yeni yılını en içten dilmeklerimle sevgi ve saygımla kutluyorum”

(HABER-ERCAN DEMİR)

muharrem akdemir son dakika haberi zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
ANA HABER 23 KASIM 2017
ANA HABER 23 KASIM 2017