Kariyer Medya Ne Demişti???

Kariyer Medya Ne Demişti???
Bu içerik 1915 kez okundu.

 

AK Parti ’de şok iddia.. Özbakır’ı, Danışmanlarını, İl-İlçe ve Belediye Başkanlarını O İSİM Mİ hedef yaptı?

Zonguldakta yerel yayın yapan Kariyermedya yayın gurubunun 24 Ağustos 2016 tarihli haberinde  Özbakır’ı ve Danışmanlarını O İsim mi hedef yaptı içerikli haberde tüm gerçekler bugun ki çıplağı ile gözler önüne serilmektedir,

Haberde ;

ÖZBAKIR TALİMAT VERMİŞ!
Eşi de AK Parti Genel Merkezi Kadın Kolları MKYK üyesi olan , Sabri Tığ’ın bu denli bir kin ve hareket içine girmesinin nedeni olarak ise 07 Haziran seçimleri sonrasında AK Parti Zonguldak Milletvekillerinden Hüseyin Özbakır tarafından SKM başkanlığı görevinden alınması ve parti binasına sokulmaması yönünde talimat verdiği iddiası gösteriliyor.

ÖZBAKIR VARKEN PARTİYE UĞRAMIYOR.
07 Haziran seçimlerinde Seçim Koordinasyon Merkezi başkanlığını yürüten Sabri Tığ’ın, Özbakır talimatı ile 01 Kasım seçimlerinde bu göreve getirilmediği ve şu an da parti içinde aktif olarak hiçbir görevi bulunmayan Tığ’ın parti binasına sokulmaması yönünde talimat verdiği iddia ediliyor. Parti binasına sokulmaması talimatı verildiği iddia edilen Tığ’ın ise Özbakır’ın parti binasında olduğu anlarda partide görünmemesi iddiaları doğrular nitelikte görülüyor.

KAÇAK SU KULLANMAKTAN BAŞI AĞRIMIŞTI.

Eşi halen AK Parti kadrolarında görevli olup bir dönem kendi inşaat işlerinde tonlarca belediye suyunu kaçak olarak kullandığı iddiaları ile gündeme gelip AK Parti’nin yıpranmasına neden olan Sabri Tığ’ın AK Parti’li olmasının ardından mal varlığında da önemli yükselişler olduğu iddialar arasında en üst sıralarda yerini aldı.

AKP TEŞKİLATLARI VE GENEL MERKEZ NASIL BİR TAVIR SERGİLEYECEK?


Tüm bu iddialar ve Tığ’ın yakınlarına ait basın kuruluşlarında gerçekleşen bu olaylar sonrasında AK Parti Genel Merkezinin Kadın Kolları MKYK’sında bulunan Sevda Tığ ve Özbakır tarafından partiye girmemesi yönünde talimat verdiği iddia edilen Sabri Tığ hakkında nasıl bir tavır sergileyeceği merak ediliyor.

Karadeniz sonhavadis olarak soruyoruz! Son zamanlarda yaptığı haberlerde Sayın Başbakanımız Binali YILDIRIM' ı Zonguldak halkını aldatmakla itham eden ( Pusula Gazetesinin , İmtiyaz sahibi Ali Rıza Tığ) ’ ın abisi )  Sabri TIĞ hakkında kariyer medya ’da yayınlanan bu haberler ne kadar gerçeği yansıtmaktadır?

(http://www.kariyermedya.net/akpde-sok-gorevden-alma-ve-parti-binasindan-uzaklastirma-iddiasi.html)

zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017