Ruşen Çimen’in yeni yıl mesajı

Ruşen Çimen’in yeni yıl mesajı
Bu içerik 624 kez okundu.

Ülkemize ve demokrasimize yönelik dış destekli hain darbe girişiminin ardından, Atatürkçü ve laik Cumhuriyet ilkelerinin ne denli hayati önem taşıdığı bir kez daha anlaşılmakla birlikte, demokratik yaşam içinde siyaset kurumunun ne denli önemli olduğu da bir kez daha anlaşılmıştır.

Ülkemiz zor bir virajdan geçerken, içerde her türlü terör örgütü, dışarda ülkemiz üzerinde operasyon yapmak isteyen ülkelerin oyunları ile mücadele ederken, siyaset kurumumun hem kendi içinde, hem de toplam olarak tüm kirli ilişkilerden, paralel yapılanmalardan, anti demokratik davranışlardan uzaklaşıp, hakkaniyet ilkelerine bağlı, liderlik yapabilecek temiz kadrolarla ülkemizin geleceğini oluşturmak üzere yeni bir başlangıç yapması gerektiği de açıktır.

İlimizi ve ülkemizi gelecek güzel günlere taşımak ve hep birlikte bunun mücadelesini vermek inancı ve kararlılığı içinde olmamız gerekiyor.

Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet Halk Partisi’nin değerli üyeleri ve seçmenlerinin bu anlayış içinde hareket ederek, ülkemizin geleceğine daha çok katkıda bulunmak ve tüm vatandaşlarımıza daha iyi, daha güzel, daha mutlu gelecekler sunabilmek üzere kararlılık içinde olacaklarına inanarak, huzurlu ve mutlu yıllar diliyorum.

2017 yılının ülkemize, ulusumuza ve tüm insanlığa iyilikler getirmesi dileklerimle, saygıdeğer Zonguldak halkının  ve değerli CHP üyesi arkadaşlarımın yeni yıllarını kutluyor, nice mutlu ve huzurlu yıllar diliyorum.

 

Ruşen ÇİMEN

CHP Üyesi

ruşen çimen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 19 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 19 EKİM 2017
KARŞI KARŞIYA 18 EKİM 2017
KARŞI KARŞIYA 18 EKİM 2017