Advert
Advert

İHALE 16 OCAK’DA YAPILIYOR

İHALE 16 OCAK’DA YAPILIYOR
Bu içerik 1101 kez okundu.

Amele Birliği Başkanı Osman Balamir 2016 yılını değerlendirdi, Ankara'daki misafirhanenin ihalesinin 16 Ocak'ta yapılacağını söyledi.

Osman Balamir ayrıca merkez deki inşaatı başlayan yurt inşaatının da 2017 Ekim ayına yetiştirileceği müjdesini verdi

 

Amele Birliği Başkanı Osman Balamir 2016 yılını değerlendirdi, Ankara'daki misafirhanenin ihalesinin 16 Ocak'ta yapılacağını söyledi. Balamir, ' Zonguldak halkımızın yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum. Çalışmalarımız hızlı ilerledi diyemeyeceğim. Ankara Misafirhanemizin ihalesi 16 Ocak'ta yapılıyor. 4 Ay içerisinde biteceğini düşünüyorum. 4 yıldızlı konut olarak hizmete açacağız. Ankara-Çankaya da konuk misafirlerimiz için konuk evi hazırlamış olacağız. ' dedi.

MÜTEHAİT İYİ OLURSA KISA SÜREDE BİTİRECEĞİZ

Zübeyde Hanım caddesinde başlanılan yurt inşaatı hakkında da bilgi veren Balamir; ' Üniversitemizde yeni bölümlerin açılması sebebiyle yurt inşaatımıza biraz daha hız kazandırdık. 2017 Yılının Ekim ayına yurt inşaatının yetiştireceğiz. Zemin etütlerimiz bitti. Kız öğrencilerimizin Sayısını arttırmak için çevrede bulunan binalara da kentsel dönüşüm uygulayarak hem kız öğrencilerimizin rahat yer bulabilmelerini sağlayacağız he de geliri arttıracağız. Yurudumuzun altına yapacağımız olan ve Zonguldak'ın sıkıntısı haline gelen otopark yapacağız ve büyültmeye çalışacağız. İhaledeki Mütehait iyi olursa kısa sürede bitireceğiz. Yurdumuzu kredi yurtlara devredeceğiz ' dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

osman balamir zonguldak haberleri haber son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 22 EYLÜL 2017
GÜNE BAŞLARKEN 22 EYLÜL 2017
MUHTARLAR KONUŞUYOR 21 EYLÜL 2017
MUHTARLAR KONUŞUYOR 21 EYLÜL 2017