Vali Kaban'a Teşekkür Ettiler: 'Üzülmez cazibe merkezi olacak'

Vali Kaban'a Teşekkür Ettiler: 'Üzülmez cazibe merkezi olacak'
Bu içerik 1443 kez okundu.

Üzülmez Kültür Vadisi Projesi nedeniyle Çınartepe, Asma, Dilaver, Karaelmas, Bağlık Mahallesi Muhtarları Vali Kaban’a teşekkür ettiler.

Zonguldak Valisi Ali Kaban Geçtiğimiz günlerde Valilik toplantı salonunda toplantı gerçekleştirmişti. Vali Kaban, Toplantının amacının Üzülmez bölgesine yapılması planlanan Üzülmez Kültür Vadisi olduğunu ifade ederken, Üzülmez de yer alan 100 dönümlük bir alanın bir şekilde kültür ve turizm anlamında hayata geçirileceği müjdesini vermişti. Bölge de bulunan Çınartepe, Asma, Dilaver, Karaelmas, Bağlık Mahallesi Muhtarları bir araya gelerek Üzülmez Kültür Vadisi projesi için Vali Ali Kaban'a teşekkür ettiler.


Zonguldak Valisi Ali Kaban Geçtiğimiz günlerde Valilik toplantı salonunda toplantı gerçekleştirmişti. Vali Kaban, Toplantının amacının Üzülmez bölgesine yapılması planlanan Üzülmez Kültür Vadisi olduğunu ifade ederken, Üzülmez de yer alan 100 dönümlük bir alanın bir şekilde kültür ve turizm anlamında hayata geçirileceği müjdesini vermişti. Bölge de bulunan Çınartepe Mahallesi Muhtarı Okan Girgin Asma Mahallesi Muhtarı Osman Kuğu, Dilaver Mahallesi Muhtarı Bülent Bektaş, Karaelmas Mahallesi Muhtarı Ayhan Alp, Bağlık Mahallesi Muhtarı Ahmet Aydın bir araya gelerek Üzülmez Kültür Vadisi Projesi için Vali Ali Kaban'a teşekkür ettiler. 

KUĞU: PROJE İÇİN MUTLU VE HEYECANIYIM 
Proje için mutlu ve heyecanlı olduğunu dile getiren Asma Mahallesi Muhtarı Gürbüz Kuğu, "Proje için çok heyecanlıyım. Çok mutluyum. Sayın valimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu proje ile üzülmez canlanacaktır" dedi. 

GİRGİN: 60 TANE BAKANIMIZ OLACAĞINA ALİ KABAN GİBİ BİR VALİMİZ OLSUN 
Çınartepe Mahallesi Muhtarı Okan Girgin de, Vali Kaban'a şükranlarını ve teşekkürlerini sundu. Girgin tutuğunu koparan, söylediği projeyi hayata geçirmek için elinden geleni yapan bir valimizdir diyerek, "60 tane bakanımız olacağına bir tane Ali Kaban gibi bir valimiz olsun bize yeter " dedi 

AYDIN: VALİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM
Bağlık Muhtarı Ahmet Aydın da " Bende üzülmezden emekliyim. Bölgemiz hizmete muhtaçtır. Kozlu’dan başlayıp üzülmez e kadar devam edecek proje güzergahı üzerinde çok sayıda yenilikler olacaktır, Valimize çok teşekkür ediyorum. " dedi. 

ALP: ZONGULDAK BİR TARİHTİR 
Karaelmas Mahallesi Muhtarı Ayhan Alp'te, "Zonguldak bir tarihtir, kültür şehridir. Şehirde Kültür adına gelişmeler kaydetmeye planlayan ve proje üreten Valimize teşekkür ediyorum" dedi 

BEKTAŞ: GURUR VERİCİ BİR PROJE 
Gurur verici bir proje olduğunu dile getiren Dilaver Mahallesi Muhtarı Bülent Bektaş, "Üzülmez çocukluğumuzun geçtiği bir yer. Anılarımız var. Proje inşallah sonunda hayırlı olur. Sayın valimize teşekkür ediyoruz." Dedi 
MAHALLE SAKİNLERİ PROJEYİ SABIRSIZLIKLA BEKLİYOR
Asma mahallesi sakinleri de Üzülmez Kültür Vadisi Projesi’nden dolayı mutlu ve heyecanlı olduklarını dile getirdiler.
(HABER-ERCAN DEMİR-CEM AÇIKGÖZ)

ZONGULDAK HABERLERİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 20 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM
ANA HABER 20 KASIM 2017
ANA HABER 20 KASIM 2017