Transfer dönemi başlıyor

Transfer  dönemi başlıyor
Bu içerik 1525 kez okundu.

Amatör Liglerde ana transfer dönemi resmen başlıyor.

Kulüpler anlaştıkları futbolcularla 2 Ocak, 17 Şubat tarihleri arasında resmi sözleşme imzalayabilecekler.

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Kemal Demir, ara transfer dönemi ve ligler hakkında bilgiler verdi. Demir, Süper Amatör Kümede sezonun ikinci yarısının 8 Ocak’ta başlayacağını, İkinci Amatör Küme’nin ise Mart ayında başlayacağını belirterek şöyle konuştu: “Bildiğiniz gibi birinci küme büyükler liglerimizde sezonun ikinci yarısı devam ediyor. Dedeman Süper Amatör Lig’de ise ikinci yarı maçları 7-8 Ocak tarihinde  başlayacak. Bu arada takımlarımız kadrosunu güzlendirmek için transfer çalışmalarını sürdürüyor.

Kulüpler anlaştıkları futbolcular ile 2 Ocak, 7 Şubat tarihleri arasında lisanslarını yaptırabilirler. Evraklarını tamamlayan ASKF’ye teslim ettikleri taktirde  yeni transferlerinin lisansları çıkartılacaktır. Bu konuda kulüplerime eliminden gelen desteği veriyoruz.

Alt kategoriler ve büyükler ligleri devam ederken, Mart ayının başında İkinci Amatör Küme maçlarını da başlatacağız. İkinci kümede mücadele etme hakkı bulunan Kulüplerini ASKF’ye ve futbol İl temsilciliğine teslim etmeleri gerekiyor. Kulüplerimiz gerekli bilgiyi ASKF’ den alabilir. Bu vesile ile  ben yeni yılda tüm ulusumuza, Zonguldak halkına ve spor camiasına huzur, mutluluk ve başarılar diliyorum. Centilmence bir sezonun geçmesi temennisinde  bulunuyorum

” dedi.

HABER: ERCAN AYGÜN

kemal demir askf son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 19 EKİM 2017
ANA HABER 19 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 19 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 19 EKİM 2017