BAŞBAKANIMIZ HALKI ALDATMAZ...

BAŞBAKANIMIZ HALKI ALDATMAZ...
Bu içerik 11426 kez okundu.

 

AK Parti Zonguldak Milletvekili ve AK Parti MKYK Üyesi Hüseyin ÖZBAKIR , Demir medya isimli İnternet sitesi ve Karadeniz son havadis isimli internet sitelerinde  yer alan  ‘’Onlar Konuşur, AK Parti yapar isimli’’ habere istinaden; 
PUSULA  GAZETESİNDE  YAYINLANAN   ,Sayın Başbakanımız Binali YILDIRIM ’ın,  FilyosLimanı temel atma töreni ile ilgili Başbakanımızın Zonguldak halkını Aldattığına yönelik,  asılsız yayına karşılık olmak üzere aşağıdaki  açıklamayı yapmıştır.
Sadece şunu belirtmek isterim ki,  Onlar Konuşur AK Parti Yapar sözü yerinde ve doğrudur, 
Yapımında 4 bin kişi, bittikten sonra 12 bin kişinin istihdamını sağlayacağı öngörülen,  Filyos projenin alt yapısı için 700 milyon, tamamı için (Sanayi bölgesi dahil ) 4 milyarlık bütçe ayrılmıştır.
Çaycuma ovasının denizle buluştuğu deltanın doğu kısmında  kurulacak olup ,  arka bölümünde Sanayii bölgesi oluşturulacaktır. Ana mendireği, tali mendireği, Liman sahası , Demiryolu ve karayolu bağlantısı olacaktır.
Filyos Limanın alt yapı dolgu ve tali çalışmalarının 2017 yılında Limanın ise 15 TEMMUZ 2019 yılında  bitirilmesi hedeflenmekte olup, Hükümetimizin yaptığı hiçbir yatırımda ,Sayın Başbakanımız halkımızı asla aldatmamıştır. bunları yazan ve söyleyenler Partimiz aleyhinde sürekli  aleyhte yayın ilkesi benimsemiş yayın kuruluşlarıdır, onlara söylenecek söz söylenmiştir.
Onlar konuşur, AK Parti yapar , dedi.

KAYNAK: KARADENİZ SON HAVADİS

ak parti hüseyin özbakır son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 18 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 18 EKİM 2017
ANA HABER 17 EKİM 2017
ANA HABER 17 EKİM 2017