Muhalif Gazeteci Hangi Milletvekillerini ve Hangi İş Adamlarını Tehtid Ediyor..

Muhalif Gazeteci Hangi Milletvekillerini ve Hangi İş Adamlarını Tehtid Ediyor..
Bu içerik 16850 kez okundu.

Muhalif Gazeteci Hangi Milletvekillerini ve hangi iş adamlarını Tehtid ediyor..
Ne amaçlıyor ?Sonu ne olacak...
Bilindiği üzere Yerel bir gazete olan ve Zonguldak İlinde yayın yapan İmtiyaz sahibi Ali Rıza TIĞ isimli köşe yazısı yazan kişinin köşe yazılarında sürekli olarak,  Zonguldak AK Parti Milletvekilleri olan Hüseyin ÖZBAKIR’ a karşı yaptığı karalayıcı yalan ve iftira haberlerine ,  bir yenisini daha ekleyerek diğer  Bölge Milletvekillerini tehdit etmeyi ilave etti.
17 Ekim 2016 tarihli köşe yazısında ,  Üç değişiklik olursa şaşırmayın!  diyen ve en çok tıklanan köşe yazarı  gazeteci  AK partili Milletvekillerini tehdit ederek son noktayı koydu derken ,  artık AK Parti Aleyhinde sürekli  yayın yapar şeklinde , Zonguldak halkı değerlendirirken  bir anda bugün kü köşe yazısında , Milletvekili Özcan ULUPINAR ‘ a kardeşim, Faruk ÇATUROĞLU’ na abim  diye hitaben Milletvekili Hüseyin ÖZBAKIR ile yemek yemeyi teklif eden köşe yazarı Zonguldak halkının kafasında ne Oluyor , ne yapmaya çalışıyor bu gazeteci soruları oluştu.
Bir gün tüm Milletvekillerini tehdit edip, ertesi gün birisi kardeşim , diğeri ağabeyim demesi ,bu işin arkasında karanlık bazı Muhalif kesimler mi var ? dedirttirdi.
Sürekli olarak AK Parti  Hükümetini  ve AK Parti’ yi  Milletvekillerini karalayıcı yayınlar yapan gazete ve Köşe yazarı Ali Rıza TIĞ’ın arkasında kimler var dedirttiriyor.
Hükümet Aleyhinde yayınlarla,  artık Zonguldak ilinde kendinden söz ettiren bu gazete , bu yayın kuruluşuna  yakınlığı ile bilinen,  hiçbir AK Parti teşkilat mensubu olmadığını belirten Ak Parti tabanı, gazetenin bu şekilde sadece yanıltıcı yayınlar yaptığına dikkat çekti.
Ayrıca yaptığı anketten dolayı ,Kamuoyunda son derece , şiddetli tüm Zonguldak halkından tepki alan yayın gurubu, yaptığını unutturabilmek amacıyla , Gazetemizde bir süre önce yayınlanan ve gazetemiz tarafından kaldırılan bir anketi yayınlayarak kendisi üzerinde oluşan bu baskıyı yok etmeye çalışmaktadır.
AK Parti Milletvekili Hüseyin ÖZBAKIR’ ın Danışmanı olan Levent ÇEBİ’ ye karşıda gazetemizle bağı var ,şeklinde sürekli yorum yaparak iftirada bulunan Köşe yazarına gazetemiz olarak ,  Levent ÇEBİ bizde bir kaçkez köşe yazısı yazmıştır, ve arzu etmesi halinde yine yazamaya devam edebilir,
Ne gazetemiz , nede sitemizde herhangi bir yönetme hususunda yetkisi  bulunmamaktadır, yönetmesi halinde bunu kamu oyu ile Karadeniz sonhavadis  gazetesi olarak paylaşmayı bir görev bilir ve şeref duyarız.

KAYNAK: KARADENİZ SON HAVADİS

KARADENİZ SON HAVADİS hüseyin özbakır levent çebi haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 23 EKİM 2017
90 DAKİKA 23 EKİM 2017
ANA HABER 23 EKİM 2017
ANA HABER 23 EKİM 2017