Kamp dönüşü yoğun mesai

Kamp dönüşü  yoğun mesai
Bu içerik 1110 kez okundu.

Zonguldak’lı Milli  Atlet Harun Akın, 4-26 Aralık tarihleri  arasında İstanbul’da yapılan kampı tamamlayarak şehrimize döndü. Çalışmalarını  Antrenör Erol Emral nezaretinde  Karaelmas Kemal Köksal Stadyumunda sürdüren Harun Akın, Ocak ayının ilk haftası başlayacak olan yeni sezon yarışmalarına  sıkı bir şekilde  hazırlanıyor.

Kampı değerlendiren ve yeni sezon yarışma takvimi hakkında bilgi veren antrenör Erol Emral, şunları söyledi,” İstanbul’da yaptığımız kamp  çok olumlu geçti. Kamp dönüşe çalışmalara Zonguldak’ta devam ediyoruz. Kötü hava koşullarına rağmen çalışıyoruz. Yeni sezon yarışma takvimi Ocak ayında başlıyor.7-8 Ocak’ta ilk yarışmalar yapılacak. Ocak ayından itibaren yoğun bir yarışma programına  gireceğiz. Şubat ayınca ise  Salon Türkiye şampiyonası  ve Balkan şampiyonası var. Amacımız yeni sezonda katılacağımız tüm yarışmalardan  derece ile dönmek”

 

2017 yılını da başarı ile tamlamak için sıkı bir şekilde hazırlandığını belirten Harun Akın ise şöyle konuştu,”  kamp çok verimli geçti. Zonguldak’ta zorlu hava koşullarına rağmen çalışıyoruz.  Şeni sezonda  yapılacak olan tüm  yarışmalarda başarı ile mücadele etmek için çalışıyoruz”

harun akın zonguldak haberleri atletizm haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 23 EKİM 2017
90 DAKİKA 23 EKİM 2017
ANA HABER 23 EKİM 2017
ANA HABER 23 EKİM 2017