Bak Sen Şu Gazeteciye!

Bak Sen Şu Gazeteciye!
Bu içerik 2469 kez okundu.

En başarılı Milletvekili Özcan ULUPINAR , En başarısızı Hüseyin ÖZBAKIR mış!

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan ULUPINAR ’a yakınmış gibi tavır sergileyen Pusula Gazetesi'nin internet sitesinde yapılan 10 saatlik bir ankette, Zonguldak’ın en başarılı Milletvekilinin Özcan ULUPINAR olduğu, en başarısızının ise AK Parti Milletvekili Hüseyin ÖZBAKIR olduğu iddia edilmiş.

Bu yapılan anket AK Parti seçmeni içerisinde ve AK Partili Milletvekillerinin gözünde malum gazeteye karşı büyük bir tepki gösterilmesine sebep vermiş, Parti tabanının rahatsızlığının AK Parti İl Başkanlığı'na AK Parti tabanı tarafından dile getirilmesine sebep olmuştur.

Hüseyin ÖZBAKIR tarafından geçtiğimiz günlerde Denge Gazetesi'ne yapılan açıklamada bilindiği üzere şu açıklamalara yer verilmişti: “Aramıza nifak sokmak isteyenler, bunu asla başaramayacaklar... Özcan ve Faruk kardeşimle hem Zonguldak hem de ülkemizin içinde bulunduğu sorunlara çözüm bulma noktasında cansiperane çalışıyoruz.”

Şimdi Pusula Gazetesi kendisini, AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan ULUPINAR’ a yakınmış gibi gösterme çabası içerisinde faaliyetlerde bulunarak Zonguldak halkını bu şekilde inandırmaya çalışan ve algı yaratan bu gazete yaptığı anketle, Milletvekili ULUPINAR ’ı 1.sırada göstererek, AK Parti içerisinde, Milletvekilleri arasında sorun varmış gibi bir algı operasyonlu yazı ve köşe yazılarına devam etmekte olduğu bu anketle de bariz  bir şekilde görülmektedir.

Bazı yayın kuruluşlarında da yer alan haberlerde, Pusula Gazetesi yazarı Ali Rıza TIĞ hakkında AK Parti MKYK Üyesi Hüseyin ÖZBAKIR ve personelinin ,sayıları onlara varan 'İftira, hakaret, sistematik olarak küçük düşürme ve yalan habercilikten' ötürü basın suçları yasası ile ilgili ceza ve tazminat davaları açıldığı dile getirilmişti. Milletvekili Hüseyin ÖZBAKIR ve Danışmanları aleyhinde köşe yazıları yazarak, AK Parti içerisinde karışıklık yaratmak amacı güdülen yayınlara istinaden Zonguldak ‘ın seçkin Gazetelerinden olan Denge Gazetesi yazarı Akay TURHAN bugunkü köşesinde 'Kaçakçılık ve Organize İşler' isimli yazısı ile yapılmak isteneni Zonguldak halkının gözleri önüne sermişti.

Bilindiği üzere, Pusula İsimli Gazetenin imtiyaz sahibinin Yengesi olan Sayın Sevda TIĞ’ın AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları üyesi olmasından dolayı bu durumdan rahatsız olup olmadığı ve AK Parti diğer Bölge Milletvekillerinin rahatsız olup olmadığı merak edilmektedir.

Şimdi Zonguldak halkı tarafından merak edilenler vardır. AK Parti  MKYK üyesi Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır tarafından açılan davalardan dolayı mı, gazetenin ayakta kalabilmesi için mi yoksa okunmak için, hit sayılarını artırmak için mi bu anket ve karalama haberleri yapılmaktadır?Bunun sonunda ne planlanmaktadır?

AK Parti Milletvekillerinin konuyla ilgili olarak Zonguldak Halkına bu gazete ile ilgili nasıl bir basın açıklaması yapacakları merak edilmektedir.

(Kaynak: Karadeniz Son Havadis)

 

özcan ulupınar hüseyin özbakır son dakika haberi haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 20 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM
ANA HABER 20 KASIM 2017
ANA HABER 20 KASIM 2017