AK Parti'li Meclis Üyelerinden Ebru Uzun'a 'TOKAT' gibi cevap...

AK Parti'li Meclis Üyelerinden Ebru Uzun'a 'TOKAT' gibi cevap...
Bu içerik 1477 kez okundu.

CHP Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun'un bazı basın kuruluşlarında Zonguldak Belediyesi'nin AK Partili Meclis Üyeleri hakkında yaptığı eleştirilere, AK Parti Grubundan cevap geldi...

AK Partili Belediye Meclis Üyelerinin Yaptığı Açıklama şu şekilde:

Yaptığı basın açıklamasında kendi partisinin yönettiği Zonguldak Belediyesinin meziyetini, beceriksizliğini, perişanlığını, perişanlığını ve rezilliğini örtmek için Ak Parti Grubumuzca vurgu yaparak aydınlanmadan nasibini almak kastıyla bizleri aşağılamaya teşebbüs etmiştir. 
Bunu üzerimize almadık.
Sayın Uzun eğer aydınlıktan kastettiğiniz çöp şehri Zonguldak ise biz beriyiz; eserinizle övünebilirsiniz. 
Belediye Meclis Grubu arkadaşlarımızın mesleğine vurgu yaparak müteahhit yoğunluklu demişsiniz. Evet, arkadaşlarımız hazır yemeyen alın teri, el emeği ile mücadelede helal lokma peşinde koşan, iş takipçiliği yapmayan bir sicile sahiptir. 
Ararsanız onları bulabilirsiniz. Eğer bizim grubumuzda böylesi vasfa sahip bir arkadaşımız var ise ifşa edin. Yoksa müfterisiniz. 
Ama buradan kendisine hatırlatalım. Müsrif ve sorumsuz müteahhit arıyorsa, belediyeye borcunu ödemeyen, Zonguldak halkına kazık atan müteahhit arıyor ise belediyenin muhasebesine gelin kimin borcu olduğunu, kimin Zonguldak halkını dolandırdığını rahatlıkla görün. He….. Yetmiyorsa Atatürk Devlet Hastanesinin ihalesini alıp müteahhitliğini yapan şehrin yıllarını çalan ağababasını görüp feyz alabilirsiniz. 

Zonguldak Belediyesi Adalet ve Kalkınma Partisi Belediye Meclis Grubu 

ak parti zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 19 EKİM 2017
ANA HABER 19 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 19 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 19 EKİM 2017