Gitmek isteyene kapımız açık

Gitmek isteyene kapımız açık
Bu içerik 964 kez okundu.

Kozlu Belediyespor Teknik Direktörü Volkan Yayın, takımdan ayrılmak isteyen futbolcuları zorla tutamayacaklarını, gitmek isteyenlerin belirli şartları yerine getirdikleri taktirde istedikleri yere gidebileceklerini  söyledi.

Deplasmanlı Bölgesel lig 11’inci Grupta mücadele eden ve  sezonun ilk yarısında  umduğunu bulamayan Kozlu Belediyespor, ikinci yarıya umutla bakıyor.

İlk yarıdaki kadroda yer alan oyuncalarından bazılarını kaybeden Yeşil-Beyazlı ekip yerlerine oyuncu takviye etmek için bazı oyuncularla görüşmelerini sürdürüyor.

TOPARLANCAĞIZ

İkinci yarı hazırlıklarına kısıtlı kadrosu ile kendi tesislerinde başlayan Kozlu Belediyespor’ da tecrübeli teknik adam Volkan Yayın, takımın son durumu hakkında şu bilgileri verdi: “Şuanda kaybettiğimiz oyuncu diye bir şey yok. Oyuncularımızın mutlu olmadıklarını söyledikleri ortamda onları zorla bu kulüpte tutma şansımız yok. ‘İkinci yarı biz çalışmalara gelmeyeceğiz dediler.’ Biz şuanda mevcut 10 sporcumuzla çalışıyoruz. Gelecek oyuncularımızın 1 2 tanesi de izinli. 12- 13 kişilik bir kadromuz var. Ama şu bir gerçek ki Kozluspor ilk yarıda ki göstermiş olduğu başarısız performansı kötü izlenimlerini ikinci yarı silecek. Transfer çalışmalarımız devam ediyor. Görüşmüş olduğumuz oyuncular var. Alacağımız oyuncular liglerde top oynamış hazır olan oyuncular. Büyük bir ihtimal yönetim kuruluyla görüşüp oyuncuların maliyeti bize uyacak bir şekilde tekrar özlenen iyi futbol oynayan savaşan Kozluspor takımını yaratacağız.”

6 OYUNCU GELMEDİ

İlk yarıda  yer alan kadrodaki 6 oyuncunun ikinci yarı çalışmalarına katılmadığını belirten Yayın: “Şuan gelmeyen 5-6 tane oyuncumuz var. Bunlar, bizlerle yollarını ayrılmasını isteyen oyuncular. Şuanda şöyle söyleyeyim, Kozluspor takımı ilk yarı itibariyle maddi manevi belirli vecibeleri ufak tefek eksikleri olmasına rağmen yerine getirmiştir. Getirmeyecek de bir kural yoktur. Yönetim her şeyimizle bizim arkamızda duruyor. Ama bizde söylüyoruz. Madem ki bu imkanları sunduğunuz takdirde bizle beraber yola devam etmeyecek, amatör sporcudur bunlar zorla tutacağımız ortam yok. Ama yapmış oldukları şeyler kulübe saygısızlıktır. Kendilerine ve işlerine saygısızlıktır. Onun için burada çalışan arkadaşlarımızla beraber takviye gelecek oyuncularımızla beraber iyi bir Kozluspor takımını ikinci yarı izleteceğiz.”

KAMP YOK

İkinci yarı için il dışında kamp yapmayacaklarını, hazırlıklarına kendi tesislerinde devam edeceklerini belirten Yayın: “Kamp düşünmüyoruz. Belirli oyuncularımız var kaleci Ahmet İstanbul’da ki müsabaka da parmağı kırıldı. Ayın ikisinde alçısı alınacak. Parmağı kırılmasına rağmen dirseğe kadar alçıya almışlar. Doktorla çok büyük bir kırık olmadığını tekrar ayın ikisinden sonra çalışmalara katılacağını söylüyorlar.

Şuan kesin olarak yollarımızı ayırdığımız  futbolcu yok. Kulübün belirli istekleri var. Belirli istekler doğrultusunda başka bir yerde top oynayabilirler. Şuan ayrılmalarını mümkün değil. Çünkü lisanları bizde. Kulübün istedikleri vecibeleri yerine getirdikleri takdirde ayrılmaları mümkün.

Yapacağımız takviyelerle ligin ikinci yarısında daha başarılı bir Kozluspor izleteceğiz.”

HABER: ERCAN AYGÜN

Volkan Yayın Kozlu Belediyespor zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 23 EKİM 2017
90 DAKİKA 23 EKİM 2017
ANA HABER 23 EKİM 2017
ANA HABER 23 EKİM 2017