Ayan’dan iddialı açıklamalar

Ayan’dan iddialı açıklamalar
Bu içerik 1011 kez okundu.

MHP Zonguldak’ta parlayan bir yıldız olacak

MHP İl Başkanı Hamdi Ayan, MHP kurmaylarının ziyaretini ve Danışma Kurulu Toplantılarını değerlendirdi.

MHP'nin Zonguldak'ta parlayan yıldız olacağını vurgulayan Ayan: “Zonguldak sıkıntılı, yatırım alamayan bir şehir. Partimiz olması gereken, sözü söylemesi gereken yerde oluyor" dedi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi’nin hafta sonu yapılan ve MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal ile MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı’nın katılımıyla gerçekleştirdiği istişare toplantısını değerlendiren MHP İl Başkanı Hamdi Ayan, “Milliyetçi Hareket Partisi kendi olgunluğuna, karakterine yakışan bir istişare toplantısını yapmıştır” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Zonguldak’ın Parlayan Yıldızı haline geldiğini belirten MHP İl Başkanı Hamdi Ayan şunları söyledi: “Şimdi öncelikle ben tüm Zonguldak basının a teşekkür ediyorum yani. Basın mensubu arkadaşlarımız konuya ilgi göstermesi bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Bu Milliyetçi hareket partisi kongreleri sürecinde yapılmaya çalışılan, yapılan daha doğrusu biliyorsunuz kongreler başladığı için divan toplantılara kongre sonrasına kaldı. Biz bunu Genel sekreterimizden özellikle istedik. Zonguldak’a bir istişarenin yapılmasına ve bu istişarenin ardından kongre sürecine gidilmesi. Bununla ilgili teşkilatımız, teşkilat mensuplarımız ne istiyorlar. Bunları görüşebilmek maksatlı öyle bir talebimiz oldu. sağ olsun genel sekreterimiz Genel sekreter yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa kalaycı ve MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal’ı Zonguldak’a görevlendirdiler. Ben öncelikle teşkilatlarımız teşekkür ediyorum. Teşkilatlarımız kurusuz bir hazırlık yaptılar. Bundan gelen heyette fazlasıyla memnu oldular. Bir disiplin içerisinde istişare toplantımız yapımdı. Tabiî ki basına açık olan kısmı sizler kamuoyuna duyurdunuz. Basına kapalı olan bölümde biz arkadaşlarımıza, salonda bulunanlardan süreçle ilgili beklentileri, olması gerekenler ile ilgili yazılı olarak soruların aldık kendilerini. Bunu yazılı almamızdaki gaye şuydu. Biliyorsunuz söz uçar yazı kalır ve onların hepsini ben kendi dosyama aldım. Ve sınırsız soru sorulmasına arkadaşlarımız özen gösterdi. Sorulan tüm soruları şahsıma sorulanları bizler cevapladık, milletvekillerimize sorular soruları milletvekillerimiz cevaplandırdı. Verimli bir toplantı oldu ama genel manada sorular son yaşanan terör süreci, anayasa ile ilgili. Soruların yorumuna bakıldığı zaman istikamet bu yönde oldu. Teşkilatlarımız içerisinde arkadaşlarımızın desteğini gördük ve bundan sonra da destek olacaklarını ifade ettiler yazılı olarak bizlere. Ve Milliyetçi Hareket Partisi olarak uzun zamandır yapmamıştık il divan toplantısını. Bu vesile ile onu da yapmış oldu ve verimli de oldu. Milliyetçi Hareket Partisi kendi içerisinde kendini sordular. Ama arkadaşlarımıza, salonu katılanların hepsine ben ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sorular bir kalite içerisinde soruldu. Yani her hangi bir taşkınlık, kin ve garez manasında hiçbir şey olmadı. Herkes Milliyetçi Hareket Partisi’ne bir katkı sunabilmek için sorularını sordular. Burası da bizi ayrıca memnun etti ve kendilerine teşekkür ediyorum.”

“MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ ZONGULDAK’IN PARLAYAN YILDIZI OLACAKTIR”

Ayan: “Şunu buradan net olarak söyleyebilirim ki Milliyetçi Hareket Partisi’ne kim ne derse desin önümüzdeki siyasi sürecin parlayan yıldızı olacaktır. Şimdi bunu hem katılımcıların yoğunluğuna bakarak, hem sokakta konuşulanları takip ettiğiniz zaman Milliyetçi Hareket Partisi bir umut olmuş ve bir beklenti haline gelmiş. Bunları sadece bir siyasi olarak söylemiyorum. En kısa zamanda sizde bunları göreceksiniz Milliyetçi Hareket Partisi bir umut olmuştur Zonguldak’ta.

Zonguldak sıkıntılı bir şehir ve biz bunu her platforma söylüyoruz. Zonguldak yatırım alamayan, işsizi çok olan, kurumları kendini kapatma aşamasına gelmiş bir sürece gelmiş ve arkadaşlarımız la bunları değerlendirmiş olduk. Ben çok verimli olduğuna inanıyorum. Tekrar bu sürece katkısı olan teşkilatlarımıza özellikle teşekkür ediyorum. Ülkü ocaklarına teşekkür ediyorum gençlerimize.

Milliyetçi Hareket Partisi olması gereken yerde oluyor. Milliyetçi Hareket Partisi sözü söylemesi gereken yerde söylüyor. Bu manada artık bizim bu Milliyetçi Hareket Partisi kurumsal yapısına kavuşmuş, artık ben bunu gördüm bu istişare toplantısında. Bizim içinde önemli olan buydu. Milliyetçi Hareket Partisi kendi olgunluğuna, karakterine yakışan bir istişare toplantısını yapmıştır.”

(HABER-ERCAN DEMİR)

link kısalt

mhp hamdi ayan son ddakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
ANA HABER 23 KASIM 2017
ANA HABER 23 KASIM 2017