satılık köpek satılık kedi
Advert

Başkan Uysal’dan Halep’e yardım çağrısı

 Başkan Uysal’dan Halep’e yardım çağrısı
Bu içerik 358 kez okundu.

 Başkan Uysal’dan Halep’e yardım çağrısı

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, siyasi partiler, STK’lar ile tüm ilçe halkına Halep’e yardım etmeleri çağrısında bulundu. 
Kdz. Ereğli Belediyesi Halep için yardım kampanyası başlatılıyor. “Halep’e elini uzat” sloganı ile gerçekleşecek yardım kampanyasının startı Çarşamba günü düzenlenecek bir etkinlikle verilecek.
“Halep’te yaşananlara duyarsız kalamayız” diyen Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamada, “Bu konuda toplumun her kesimine çağrı yapıyoruz. Belediyemiz, siyasi partilerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız ve halkımızla birlikte el ele vermeyi, ortaklaşa gerçekleştireceğimiz kampanya ile Halep için topyekûn yardım seferberliğini başlatmayı amaçlıyoruz” dedi.
Kampanyanın startının, 28 Aralık Çarşamba günü saat 18.00’de Büyük Ereğli Anadolu Otel’de düzenlenecek etkinlik ile verileceğini söyleyen Başkan Uysal, “Kampanyamızın detaylarını da değerli katılımcılarımız ve kamuoyu ile burada paylaşacağız “ dedi.
Uysal, yapılacak toplantıya katılım için Kdz. Ereğli halkına çağrıda bulunarak “Siyasi partilerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız ve halkımızı Halep için birlikte olmaya davet ediyorum” şeklinde konuştu.

webmaster forumu

Başkan Uysal’dan Halep’e yardım çağrısı son dakika zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KANAL Z ANA HABER - 28 NİSAN 2017
KANAL Z ANA HABER - 28 NİSAN 2017
AKDEMİR KANAL Z NİN SORULARINI YANITLADI
AKDEMİR KANAL Z NİN SORULARINI YANITLADI