GMİS, MTA Genel Müdürü Ertem'i ziyaret etti

GMİS, MTA Genel Müdürü Ertem'i ziyaret etti
Bu içerik 400 kez okundu.

GMİS, MTA Genel Müdürü Ertem'i ziyaret etti

-Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Ahmet Demirci, Genel Merkez Yönetimi ve MTA Şube Yönetimi ile birlikte Maden Tetkik Arama (MTA) Genel Müdürü Cengiz Erdem’i makamında ziyaret etti. 
Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Yönetim Kurulu üyeliğine de atanan MTA Genel Müdürü Cengiz Erdem’e yeni görevinde başarılar dileyen GMİS Heyeti, TTK ve MTA’nın sorunları ve çözüm önerileri konusunda görüş alışverişinde bulundu. MTA işyerlerindeki çalışma koşulları, işçi açıkları, 2017 yılı çalışma programı, toplu iş sözleşmesi süreci gibi temel konuların görüşüldüğü toplantıda daha sık bir araya gelme ve MTA ile TTK’nın ülke ekonomisine daha fazla katkı vermesi için birlikte çalışma temennisinde bulunuldu.
Toplantıda GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci’nin yanı sıra Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Mali Sekreter Adnan Tıska, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Satılmış Uludağ, MTA Şube Başkanı Durmuş Kılıç ve Şube Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Uğurlu Deveci, Kamil Gökçeoğlu ile Yiğit Soylu hazır bulundu.

gmis mta genel müdür son dakika zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 18 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 18 EKİM 2017
ANA HABER 17 EKİM 2017
ANA HABER 17 EKİM 2017