“ERDOĞAN ZALİMLERİN KABUSU, MAZLUMLARIN UMUDUDUR”

“ERDOĞAN ZALİMLERİN KABUSU, MAZLUMLARIN UMUDUDUR”
Bu içerik 1138 kez okundu.

AK Parti Kilimli İlçe Aralık Ayı Danışma Kurulu toplantısında partililere hitap eden İlçe Başkanı Mahmut Kanberoğlu, “Recep Tayip Erdoğan tüm dünya da zalimlere kabus, mazlumlara umut olmuştur. Yüreği millete hizmet sevdası ile çarpan Başkomutanımız ve Cumhurbaşkanımız, yiğit adam Recep Tayyip Erdoğan ile aynı yolda yürümek ve bu kutlu davaya nefer olmaktan onur duyuyorum” dedi.

 

AK Parti Kilimli Aralık Ayı ilçe Danışma Kurulu toplantısı yapıldı.

Toplantıya, İl Başkanı Zeki Tosun, Gelik Belediye Başkanı Burhan Sezgin, AK Parti Kilimli İlçe Başkanı Mahmut Kanberoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda partili topluluğu katıldı.

İlçe teşkilatında yapılan toplantı saygı duruşu ve istiklal marşımızın söylenmesi ile başladı.

Divan heyetinin oluşturulmasının ardından ilk konuşmayı İl başkanı İlçe Başkanı Mahmut Kanberoğlu yaptı. Mahmut Kanberoğılu konuşmasında parti çalışmaları hakkında bilgiler vererek şunları söyledi:

“Öncelikle İstanbul-Beşiktaş ta Kayseri’de ve Fırat kalkanı operasyonunda şehit olan asker polis ve sivil vatandaşlarımıza Allah tan rahmet kederli aileleri ve milletimize baş sağlığı diliyorum yaralı olan kardeşlerime mavlamdan acil şifalar diliyorum. Bu hain saldırı gerçekleştirenler ve bunları destekleyen alçaklar bilsinler ki; Bir ölür bin diriliriz Şahadeti mükafat bilen bu milleti asla bölemeyeceksiniz. Bayrağımızı indiremeyeceksiniz. Bu milleti boyunduruk vuramayacaksınız. Evet bu gün milletçe zor zamanlardan geçiyoruz memleketimizin kültürüne ve ahlakına saldırıyorlar memleketimizin ekonomisine saldırıyorlar. Askerimize ve polisimize tuzaklar kuruyorlar. Lakin yese kapılmayacağız, Biliniz ki sancı sıklaşmış ise doğum yakın demektir. Bu millet, tuzakların hepsini bozup küllerinden tekrar şaha kalkacaktır İnşaAllah. Bunların dedeleri ittifaklar kurup haçlı orduları ile ne yaptıysalar dahi Selçuklu ve Osmanlı ya nasıl ki boyun eğdiremediler ise bu kutlu ecdadın torunları olan bize ve devletimize de boyun eğdiremeyeceklerdir. Değerli yol arkadaşlarım; Bu davada menzile varabilmenin tek yolu birlik ve beraberlikten geçer.

Rahmetli nenem; ‘Oğul, ev ile birlik ol köye karşı dur, köy ile birlik ol şehre karşı dur, memlekete birlik ol cihana karşı dur’ derdi.

Bu gün İslam dünyasında akan kan ve gözyaşının sebebi de Müslümanların birlik olmamasıdır. Müslüman olan milleti haçlı seferleri ile yıkamayan hasmımız, ırkçılık ile mezhepçilik ile ve türlü nifaklar ile İslam alemini zillete düşürmüştür. Tamda bu zamanda “Benim üst kimliğim Müslümanlıktır” diyen Recep Tayyip Erdoğan adında bir yiğit çıkmıştır. Önce kendi ülkesinde dirliği ve istikrarı tesis etti, sonra dünya mazlumlarına nefes oldu.

Önce Davos’ta çocuk katili şer odaklarına karşı mazlumun sesi oldu, sonra Birleşmiş Milletlerde ‘Dünya beşten büyüktür diyerek’  zalimlere karşı adaletin sesi oldu. Bu gün bu yiğit tüm dünya da zalimlere kabus, mazlumlara umut olmuştur. Yüreği millete hizmet sevdası ile çarpan Başkomutanımız ve Cumhurbaşkanımız, yiğit adam Recep Tayyip Erdoğan ile aynı yolda yürümek ve bu kutlu davaya nefer olmaktan onur duyuyorum ve biliyorum ki sizlerde benimle aynı duyguları paylaşıyorsunuz. Rabbim Liderimiz uzun adamın ömrünü de uzun etsin. Mevlam çıkmış olduğu bu yolda hem Reisimizin hem de milletimizin yardımcısı olsun. Bu duygu ve düşüncelerle ile yeni Türkiye yolunda 2023 ve 2071 hedeflerine birlik ve beraberlik içerisinde ulaşmayı temenni ediyor, toplantımıza teşrif eden siz değerli yol arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum”

Ardından teşkilat, kadın ve Gençlik kolları Baykanlarını konuşmasından sonra sırasıyla Gelik belediye Başkanı Burhan Sezgin ve İl başkanı Zeki tosun konuşma yaptılar.

(HABER ERCAN DEMİR)

kilimli zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 23 EKİM 2017
90 DAKİKA 23 EKİM 2017
ANA HABER 23 EKİM 2017
ANA HABER 23 EKİM 2017