Özbakır'dan Fitne Odaklarına Sert Cevap...

Özbakır'dan Fitne Odaklarına Sert Cevap...
Bu içerik 16213 kez okundu.

AK Parti MKYK Üyesi ve Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, AK Parti’nin diğer Milletvekilleri Özcan Ulupınar ve Faruk Çaturoğlu ile aralarına nifak sokmak isteyenlerin bunu başaramayacaklarını söyledi.


Özbakır: “Faruk ve Özcan kardeşimle birlikte Zonguldak için el ele vererek geceli gündüzlü çalışıyoruz. Bir yanda ülkemizin içinde bulunduğu sorunlarla boğuşuyoruz. Diğer yanda Zonguldak’ın dertlerine çare aramaktayız. Her iki Milletvekili kardeşimle uyum içerisindeyiz. Aramıza nifak sokmak isteyenler, aslında Zonguldak’a ihanet ediyorlar. Bizim böyle bir derdimiz yok” şeklinde konuştu.


Faruk Çaturoğlu’nun Plan ve Bütçe Komisyonu’nda, redevans yoluyla üretim yapan şirketlerin artan maliyetlerinin hangi yolla karşılanacağı ve yeni ihaleye girecek firmaların da bundan yararlanacak olması konusunda yasal değişiklik önergesinin kabul edilmesini çok önemli bir gelişme olarak değerlendiren Hüseyin Özbakır: “Faruk Bey bunlarla uğraşırken, birileri de 'bunların arasını nasıl bozarım da Zonguldak’a hizmeti engellerim' diye bir yol tutturmuş gidiyor” dedi.
AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun’un bulunduğu konum itibariyle Zonguldak’ta Genel Başkan ve Başbakan Binali Yıldırım’ı temsil ettiğine dikkat çeken Hüseyin Özbakır: “Zeki Tosun ne kimsenin adamıdır, ne de kimse Zeki Tosun’un adamıdır. Kendisi il başkanıdır ve genel başkanımızı temsil eder. Bizler hem teşkilat olarak hem de milletvekilleri olarak böyle görüyoruz. AK Parti’nin bir yönetim felsefesi vardır. Hiyerarşi bizde önemlidir. Zeki Tosun Ankara’ya her geldiğinde hem bana hem de Özcan ve Faruk Bey'e uğrar, kendileriyle görüşür, dertlerini paylaşır. Bu dedikoduları çıkaranların hedefi, aslında partimizin kendisidir. Yıkım planları yapan bu kişiler istedikleri kadar plan yapsınlar, AK Parti’nin ne milletvekillerinin ne de teşkilatının arasındaki uyumu, Zonguldak için çalışama azmini yıkamayacaklar” diye konuştu.

zonguldak haberleri hüseyin özbakır son dakika haberi haber son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 19 EKİM 2017
ANA HABER 19 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 19 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 19 EKİM 2017