Gaziler'den MHP'ye dosyalı ziyaret

Gaziler'den MHP'ye dosyalı ziyaret
Bu içerik 493 kez okundu.

Gaziler Derneği Başkanı Ramazan Çakal ve yönetimi, MHP İl Başkanı Hamdi Ayan'ı ziyaret ederek gazilerin sorunlarının yer aldığı dosyayı takdim ettiler, destek istediler.

Çakal: “Bizi asla pes ettiremeyecekler. Ezanlarımız susmayacak, bayrağımız dalgalanacak. Dış güçlere karşı birlik, beraberlik, omuz omuza olmalıyız" derken, İl Başkanı Ayan'da: “MHP kanının son damlasına kadar devletimizin terörden kurtulması için her anda asker olmaya hazırdır. MHP olduğu sürece devlete, millete zeval gelmeyecektir" ifadelerine yer verdi.

Gaziler Derneği Başkanı Ramazan Çakal ve yönetimi, MHP İl Başkanı Hamdi Ayan'ı ziyaret ederek sorunlarını ilettiler.

Şehit haberlerinin kendilerini üzdüğünü belirten Gaziler Derneği Başkanı Ramazan Çakal: “Bizi asla pes ettiremeyecekler. Ezanlarımız susmayacak, bayrağımız dalgalanacak. Dış güçlere karşı birlik, beraberlik, omuz omuza olmalıyız. Gaziler olarak devletimizin yanındayız. Başkanımızdan gazilerimizin sorunlarına çözüm bulmasını bekliyoruz" dedi.

Ziyaretten dolayı teşekkürlerini sunan MHP İl Başkanı Hamdi Ayan'da: "Bu badireler devletimiz için sinek vızıltısıdır. Millet olarak birlik, beraberlik içinde devletimizin yanında olmalıyız. MHP kanının son damlasına kadar devletimizin terörden kurtulması için her anda asker olmaya hazırdır. MHP olduğu sürece devlete, millete zeval gelmeyecektir" diyerek gazilerin sorunlarının çözümü için gereken desteği vereceklerini sözlerine ekledi. (HABER: GÖKSEL ÇOLAK)

Ramazan Çakal ZONGULDAK HABERLERİ haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 18 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 18 EKİM 2017
ANA HABER 17 EKİM 2017
ANA HABER 17 EKİM 2017