Başkanlar Ankara'da...

Başkanlar Ankara'da...
Bu içerik 1085 kez okundu.

Başkanlar Ankara'da...

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, 114. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katıldı. Ayrıca toplantıya Zonguldak'tan AK Parti Kadın Kolları Başkanı Züleyha Arıman, Gençlik Kolları başkanı Burhan Onuk ve İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli'de katıldı

Toplantıda ise Başbakan Binali Yıldırım il başkanlarına hitap etti. Başbakan Binali Yıldırım, 114'üncüsü gerçekleştirilen genişletilmiş il başkanları toplantısında önemli mesajlar verdi. Yıldırım, " terörün Türkiye'yi vesayet altına almasına asla izin vermeyeceklerini belirterek, "Terör ve şiddet Türkiye'yi demokrasimizi ve hukuk yolundaki kararlılığımız asla sona erdiremeyecek. Terör karşısında millet olarak birliğimizi ve beraberliğimizi sonuna kadar koruyacağız" dedi.

Toplantıyı değerlendiren İl Başkanı Zeki Tosun 2016 yılını son il başkanları toplantısına katıldıklarını belirti.:

AK Parti’nin her ay düzenlediği genişletilmiş il başkanları toplantısına katılan Zeki Tosun, Bakanlarla görüşme imkanı bulup 2017 yılında yapılacak yatırım ve çalışmaları değerlendirme imkanı bulduklarını söyledi.

Beraberinde İl Kadın Kolları Başkanı Züleyha Yazıcı Arıman, İl Gençlik Kolları Başkanı Burhan Onuk ve İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli ile birlikte önceki gün Ankara´ya giden AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, ilk gün Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş başkanlığında gerçekleştirilen teşkilat toplantısına katıldıklarını belirterek, 2016 teşkilat çalışmalarını değerlendirip, 2017 yılında gerçekleştirilecek olan Anayasa Değişikliği Referandum çalışmalarının yanı sıra Teşkilat çalışmalarını görüşerek değerlendirdiklerini söyledi.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım Başkanlığında Gerçekleştirilen 2016 yılının Genişletilmiş İl Başkanları toplantısını gerçekleştirdiklerini dile getiren Zeki Tosun, “Sayın Başbakanımızın iç ve dış gelişmelerin yanı sıra 2016 yılını değerlendiren, 2017 yılındaki hedefleri ortaya koyan konuşmalarını dinledik. Daha sonra Hem Başbakanımızla, hem de bazı Bakanlarımızla görüşerek ilimiz ve bölgemiz ile ilgili sorunları dile getirip çözüm yolları konusunda çalışma yaptık. Bu vesile ile Fırat Kalkanı Harekatı sırasında meydana genel çatışma ve saldırılarda şehit olan askerlerimize Allah´tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyor Milletimizin başı sağ olsun diyorum.” Şeklinde konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

ak parti zonguldak haberleri zeki tosun ankara
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 21 EKİM 2017
ANA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017