Yola çıkarken rozetimizi bıraktık

Yola çıkarken rozetimizi bıraktık
Bu içerik 1308 kez okundu.

Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş:

Yola çıkarken rozetimizi bıraktık

CHP'den istifa ederek AK Parti'ye geçen Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş, gündemi değerlendirdi.

Son günlerde artan terör olaylarını kınayan Güneş, ülkenin birliğini ve beraberliğini kimsenin bozamayacağını söyledi.

Halka hizmet için yola çıktığını belirten Güneş, AK Parti Milletvekillerinin kendisine her zaman destek verdiğini söyledi. Zonguldak'ta ilk ve tek kadın başkanını seçen Saltukova halkına teşekkürlerini de sunan Güneş: “Benim halkıma vefa borcumun olduğunu biliyorum. Onlara borcumu gün yüzüne çıkmamış hizmetleri onlara sunarak yapacağım” dedi. 

Belediye hizmetlerine de değinen Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş: "Bizler yola çıkarken rozetimizi bir kenara bıraktık ve hizmet için bu yola baş koyduk. Çay bahçemize özen gösteriyoruz ve orada bebek bakım ünitesi de kurduk. Bisiklet yolumuz hazır. Mahallerimizde çocuk oyun parkları yenilenmeye başlandı. Su ve kanalizasyon çalışmalarımız devam ediyor. Beldemizde otopark sıkıntımızı yok etmeye çalışıyoruz. Mezarlık projemiz var, en güzel şekilde dizayn edilip ziyarete sunulmasını amaçlıyoruz” dedi.

CHP'den istifa ederek AK Partiye geçişini Saltukova halkının duyarlılıkla karşıladığını vurgulayan Başkan Güneş: “Vatandaşlarımız başkanımızın bir bildiği vardır ki AK Parti ye geçmiştir şeklinde yorum yaptılar" dedi. (HABER: GAMZE TAŞDEMİR)

chp zonguldak haberleri haber zerrin güneş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 20 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM
ANA HABER 20 KASIM 2017
ANA HABER 20 KASIM 2017