İstanbuldaki Zonguldaksporlular Derneklerine kavuştu

İstanbuldaki Zonguldaksporlular Derneklerine kavuştu
Bu içerik 4292 kez okundu.

 

 İstanbul Zonguldaksporlular Derneği 28 Kasım’da merkezi  Üçevler Mahallesi Bahçeyolu caddesi Esenyurt ilçesi İstanbul ilinde kuruldu. İstanbul’da Zonguldakspor sevdalılarını  bir araya  getirmek birlik beraberlik olgusu ile hareket ederek Zonguldakspor adını yüceltmek amacı ile kurulan dernek uzun zamandır hissedilen bir boşluğu da doldurmuş olacak. Zonguldakspor camiasının da yakından tanıdığı isimlerin kurucu, geçici yönetim kurulunda yer aldığı derneğin parolası karşılıksız hizmet, birlik beraberlik ve şeffaflık olacağı altı çizilerek vurgulandı. Dernek Başkanı Koray Atalı, yönetim kurulu adına yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “2009 yılında kurulan ve uzun süre yaptığı çalışmalar ile herkesin takdirini kazanan İstanbul Zonguldaksporlular Derneğimiz kısa bir süre ara verdiği faaliyetlerine an itibari ile tekrar başlamıştır.

İstanbul’da yaşayan Zonguldak ve Zonguldakspor sevdalılarınca tekrar ayağa kaldırılan derneğimiz, büyük bir ihtiyacı karşılayarak bölgedeki kırmızı lacivertli gönüldaşları bir araya getirmek ve Zonguldakspor değerini her yerde en yükseğe taşımak amacıyla varlığını devam ettirecektir. Gönlünde şehit madenci diyarı, Zonguldak şehrinin çekiç tokmak armalı şanlı Zonguldakspor'unu hisseden her renktaşımızın fark gözetmeksizin başımızın üstünde yeri bulunmaktadır.

İlkeli ve dürüst bir yönetim anlayışı ile hareket edeceğimizden, Emeğin Başkenti unvanlı şehrin İşçi Milli Takımı lakaplı Zonguldakpor'una layık çalışmalarda bulunacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Kısa bir süre içerisinde gerek basın gerek sosyal medya kanalları vasıtasıyla duyurulacak olan Yönetim Kurulu Görev Bölümü ve üyelik sistemine geçiş ile bu sevgi yolunda gücümüze güç katarak devam edeceğiz.

Başkanlığa layık görüldüğüm  İstanbul Zonguldaksporlular Derneğinde ben Yönetim Kurulundaki arkadaşlarım siz değerli Zonguldakspor'luların kalbi desteklerini hissetmekten mutluluk duyacağımızı bildirir, her türlü görüş , öneri ve isteklerin tereddütsüz tarafımıza iletilmesini rica ve talep ederiz. Derneğimizin Zonguldakspor Camiasına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”

İstanbul Zonguldasporlular Derneği Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor:  Koray Atalı, Cengiz Uncu, Hakan Kıyak, Cagsenin Yurtöz, Muzaffer Dağlıoğlu, Yüksel Nair, Ali Keleş

SPOR SERVİSİ

İstanbul Zonguldaksporlular Derneği zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 19 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM