Yedieminde icralık araçlar çoğaldı

Yedieminde icralık araçlar çoğaldı
Bu içerik 828 kez okundu.

Şoförler Odası Başkanı Osman Bahar

Yedieminde icralık araçlar çoğaldı

Şoförler Odası Başkanı Osman Köksal Bahar, esnafların yaşadığı sıkıntılara dikkat çekti, Yediemin deposunda icralık araçların arttığını söyledi.

Bahar, ayrıca yarın uygulamaya girecek olan kış lastiği uygulaması konusunda şoförleri uyardı.

Zonguldak Şoförler Odası Başkanı Osman Bahar, “Zonguldak ekonomisi kötü ama görüyoruz ki araç sayısı Zonguldak’ta hızla artıyor ve büyük bir bölüm yeni model araçlar maşallah. Bu nasıl iş anlayamıyoruz. Maalesef vatandaş olarak lüks düşkünüyüz” dedi.

Köksal Bahar, yediemin deposunda icralık araçların çoğaldığına da ayrıca dikkat çekerek, “Yediemin icralık araçlarla dolu” diye konuştu.

KIŞ LASTİĞİ ZORUNLULUĞU SADECE TİCARİLER DE DEĞİL, ÖZEL ARAÇLARDA DA UYGULYANMALI

Zonguldak Şoförler Odası Başkanı Osman Bahar, bugünuygulamaya girecek olan kış lastiği uygulaması konusunda şoförleri uyardı.

Kış lastiği uygulamasının ticari araçlarda mecburi olduğunu ancak, özel araçlarda mecburi olmadığına dikkat çeken Bahar, “Sadece ticari araçlar değil özel araçlara da kış lastiği takma zorunluluğu getirilmelidir. Buradan tüm şoför esnafımıza sesleniyorum. Kış lastiklerini taktırsınlar” dedi

ÖTV İNDİRİMİ UYGULAMASINDAN TAKSİCİ ESNAFI MEMNUN

Bahar, ÖTV konusunda taksicilere yönelik indirim uygulamasından memnun olduklarını belirterek şunları söyledi: “Giderler, vergiler, artan maliyetler yük getirdi. ÖTV'siz araçla ilgili indirim taksici esnafını memnun edici uygulama. Hükümetimize teşekkür ederiz. Taksici 7 esnafımızın aceleci davranışından dolayı mağdur oldu gerekli çalışmalara başladık"

ESNAFIN SIKINTISI HAD SAFHADA

Esnafın sıkıntıları had safhaya çıktığını belirten Zonguldak Şoförler Odası Başkanı Osman Köksal Bahar, esnafların yaşadığı sıkıntılara dikkat çekti.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Osman Köksal Bahar zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 19 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM