Erenuluğ, Türkiye'nin en sıra dışı yöneticisi seçildi

Erenuluğ, Türkiye'nin en sıra dışı yöneticisi seçildi
Bu içerik 1280 kez okundu.

Zonguldaklılar onu yaptığı sosyal sorumluluk projelerinden iyi tanıyor aslında. Yayla Mesleki Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Ergin Erenuluğ, Türkiye geneli yapılan oylama sonucunda yılın en sıra Dışı Eğitim Yöneticisi Kategorisinde ikinci oldu. Erenuluğ, 2017'de de birinci olmak için sıra dışı projelerinin olacağını ifade etti.

 

 

7 kategoride Türkiye’nin dört bir yanından adayların yarıştığı eğitimde en iyiler yarışmasında Zonguldak Yayla Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Ergin Erenuluğ, ‘’Yılın ‘’En Sıra Dışı Eğitim Yöneticisi’’ kategorisinde 2. oldu.

Eğitim sektörüne gönül ve destek veren kurumların ve bireylerin ödüllendirildiği ulusal bir ödül programı olan “Eğitimde En İyiler Ödülleri”; okul öncesi, ilk, orta ve lise düzeyinde eğitim veren kurumların öğretmen ve okul yöneticilerinin ve eğitim dışı kişi ve kurumların eğitim alanında ilgili kategorilere yönelik gerçekleştirdikleri uygulama ve projelerinin ödüllendirildiği bir organizasyon.

Eğitimde En İyiler Ödülleri kurumlar ve bireylerin, daha iyi bir eğitim ve yeni nesil yetiştirmek adına standart akademik eğitimin yanında sundukları katma değerin halk oylaması yolu ile değerlendirildiği ilk ödül olma özelliğini taşıyor.

402 Başvurunun olduğu, 18 bine yakın oyun kullanıldığı Eğitimde En İyiler yarışmasında yaptığı Engel Çözücü Gençlik, Kadın İçin Teknoloji, Sevgi Kazanı, Sağlık Ana İle Engelsiz Toplum, Köy Yumurtası Sinemalarda Ve Ana Durak Projeleri ile Yılın En Sıra Dışı Eğitim Yöneticisi kategorisinde ödül alan Ergin Erenuluğ, 2014 yılında eğitim alanında yaratığı pozitif etki ve ilham veren hayat hikayesi ile Sabancı Vakfı tarafından eğitim alanında ‘’Yılın Fark Yaratanı’’,2015 yılında ise Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ‘’Yılın Öğretmeni’’seçilen Ergin Erenuluğ, 2016 yılını da ödülsüz geçmeyerek yeni bir başarı elde etti”

'Yılın En Sıradışı Eğitim Yöneticisi'' kategorisinde 2.olan Ergin Erenuluğ, çok mutlu olduğunu belirterek, “Bu süreçte benden desteğini esirgemeyen tüm dostlara teşekkür eder, saygı ve sevgilerimi sunarım” dedi.

Ergin Erenuluğ, bir sonra ki hedefinin birincilik olduğunu ve proje hazırlıklarını başladıklarını söyledi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Yayla Mesleki Anadolu Lisesi Ergin Erenuluğ zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017