satılık köpek satılık kedi
Advert

‘5 vekili bir araya getirme eğiliminde değilim’

‘5 vekili bir araya getirme eğiliminde değilim’
Bu içerik 454 kez okundu.

CHP İl Başkanı Ahmet altun’dan ilginç açıklama

5 vekili bir araya getirme eğiliminde değilim’

CHP İl Başkanı Ahmet Altun, il Danışma Kurulu Toplantısı’nı 17 Aralık'ta yapacaklarını söyledi.

Meteorolojinin kar uyarısı karşısında belediyenin gerekli tedbirleri aldığını belirten Altun ayrıca, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir'in ‘5 milletvekili küs olduğu için bir araya getiremiyoruz” sözlerini, "Zonguldak'a geldiklerinde cenazelerde, açılışlarda milletvekilleri selamlaşıp konuşuyor ama iç dünyalarını, Ankara'da ki pozisyonlarını bilmiyorum. Beşini bir araya getirme eğiliminde değilim" şeklinde yorumladı.

Cumhuriyet halk partisi (CHP) Zonguldak İl Başkanı Ahmet Altun, 26 Kasım'da yapılması planlanan ancak şehit cenazesi olması nedeniyle ertelenen İl Danışma Kurulu toplantısının 17 Aralık'ta yapılacağını belirtti.

Altun, "Genel sekreterimiz Zonguldak'a geldiğinde göç veren bir şehir olduğunu, istihdam yaratılması gerektiğini beyan etti" dedi.

“Meteoroloji kar yağışına karşı uyardı, geçen yıl sıkıntılar yaşanmıştı belediye başkanı muharrem akdemir gerekli tedbirleri aldığını söylüyor sizce sıkıntı olur mu” sorunsu yanıtlayan CHP İl başkanı Altun,"Kendisiyle görüştüm sıkıntı yaşanmayacağını beyan etti" dedi.

Belediye Başkanı Muharrem Akdemir 5 milletvekili küs olduğu için bir araya getiremiyoruz açıklamasını da değerlendiren İl Başkanı Ahmet Altun, "Zonguldak'a gelindiğinde cenazelerde, açılışlarda milletvekilleri selamlaşıp konuşuyor ama iç dünyalarını, Ankara'da ki pozisyonlarını bilmiyorum. Beşini bir araya getirme eğiliminde değilim" diye konuştu.

Zonguldak'a gelecek olan başbakana verecekleri bir dosya bulunmadığını sorunların belli olduğunu belirten Altun,"Zonguldak'ın bir ucundan girip bir ucundan çıkın her şey meydan da" dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

ahmet altun zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KANAL Z ANA HABER - 28 NİSAN 2017
KANAL Z ANA HABER - 28 NİSAN 2017
AKDEMİR KANAL Z NİN SORULARINI YANITLADI
AKDEMİR KANAL Z NİN SORULARINI YANITLADI