Çaturoğlu’na büyük destek: “Hastane yeri değişsin”

​Sağlık Bakanlığı’nca ilimize tahsis edilen 400 yataklı şehir hastanesi konusunda Ak Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu’nun açıklamalarına vatandaşlardan büyük destek geldi.

Çaturoğlu’na büyük destek: “Hastane yeri değişsin”
Bu içerik 1130 kez okundu.

Sağlık Bakanlığı’nca ilimize tahsis edilen 400 yataklı şehir hastanesi konusunda Ak Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu’nun açıklamalarına vatandaşlardan büyük destek geldi.

Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi önünde bulunan lojmanların yıkıldığı alana inşa edilmesi öngörülen, ancak, inşaatı üstlenen firmanın ekonomik sorunları nedeniyle askıda kalan şehir hastanesinin yerinin değiştirileceğine ilişkin açıklama yapan Faruk Çaturoğlu’nun bu konudaki görüşleri vatandaşlar tarafından desteklendiği gibi, muhalefette yer alan bazı siyasi parti temsilcileri tarafından da destekleniyor.

Şehir Hastanesi’nin trafik akışının rahat olduğu, otopark sorununun yaşanmayacağı ve şehrin gelişimine katkıda bulunacak rahat bir alana yapılması gerektiğini vurgulayan vatandaşlar, bunun için en uygun alanların 69 Ambarları ve çevresinde bulunduğuna dikkat çekiyor.

Çaturoğlu’nun çabalarını destekleyen vatandaşlar, “ Baştan hata yapıldı. O hastane oraya olmazdı. Şimdi Sayın Çaturoğlu’nun açıklamalarından hastane yerinin değişeceğini öğreniyoruz. Zonguldak’ta yaşayan insanlar olarak bu görüşü destekliyoruz. Şehir Hastanesi ferah bir alana en kısa zamanda inşa edilmelidir.” şeklinde konuştular.

(Haber Merkezi)

 

 

 

ak parti zonguldak haberleri faruk çaturoğlu haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 20 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM
ANA HABER 20 KASIM 2017
ANA HABER 20 KASIM 2017