Ayan: Daha kapsamlı dosya hazırlıyoruz

Ayan: Daha kapsamlı dosya hazırlıyoruz
Bu içerik 527 kez okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Hamdi Ayan, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü'ye Zonguldak ziyaretinde vermiş olduğu mektubu değerlendirdi, 9 Aralık'ta Zonguldak'a gelmesi planlanan Başbakan Binali Yıldırm'a daha kapsamlı bir dosya hazırlayacaklarını ifade etti.

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Hamdi Ayan, Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü'ye Zonguldak ziyaretinde vermiş olduğu mektubu değerlendirdi.

MEKTUBUMUZDA ZONGULDAK SIKINTILARINA DEĞİNDİK

“Zonguldak'a gelerek incelemelerde bulunduğu için bakanımıza teşekkür ediyoruz” diyen Ayan, “Bizim Bakanla Görüşmemizi sağlayan İl Başkanı Zeki Tosun'a teşekkür ediyorum. Mektuptaki amacımız söz uçar yazı kalır düşüncesiyle sıkıntılarımızı anlatmaya çalıştık. Mektubumuzda kısa da olsa Zonguldak'ın sıkıntılarına değindik. Sayın bakanımız mektubu aldıktan sonra bizleri Ankara'ya davet etti, En Kısa Zamanda ilk fırsatımız da gideceğiz”şeklinde konuştu.

BAŞBAKAN’A KAPSAMLI DOSYA HAZIRLAYACAĞIZ

9 Aralık'ta Zonguldak'a gelmesi planlanan Başbakan Binali Yıldırım'a daha kapsamlı Zonguldak'ın sorunu içeren dosya hazırlayacaklarını ifade eden Ayan, “İlk olarak il başkanı Zeki Tosun la bu konuyu görüşmek istiyorum. Başbakan'la görüşmek sağlayabilmek önemlidir. Önümüzdeki günlerde başkan Tosun la görüşmelerimiz olacaktır” dedi. (HABER-ERCAN DEMİR)

hamdi ayan zonguldak haberleri mhp haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 17 EKİM 2017
ANA HABER 17 EKİM 2017
MUHTARLAR KONUŞUYOR 17 EKİM 2017
MUHTARLAR KONUŞUYOR 17 EKİM 2017