‘5 vekil küsüyor buluşturamıyoruz’

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’den sitemkar açıklama ‘5 vekil küsüyor buluşturamıyoruz’

‘5 vekil küsüyor buluşturamıyoruz’
Bu içerik 631 kez okundu.

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.

5 Milletvekilini bir araya getirmek istediğini ancak aralarında yaşanılan küskünlüklerden  dolayı bunu sağlayamadığını vurgulayan Akdemir: “Niye küsüyoruz? Ben küsüyormuyum? Biz halka hizmet için varız. İleriki günlerde buluşturacağım. Vekillerimizden bizim isteklerimizde olacak. Yeter ki Zonguldak'a hizmet gelsin” dedi.

‘TUZUMUZ VAR!’

‘Meteoroloji kar uyarısı yaptı, geçen yıl kar yağışından dolayı meydana gelen aksaklıklar yine yaşanır mı, tuzunuz var mı?’ sorusuna Akdemir: “Kar kapıya dayanıyor. Çalışanlarımız, makinelerimiz hazır, tuzumuz var. Geçen seneki tuz yok konusuna açıklık getireyim. Tuzumuz vardı, akabinde yetmez diye sipariş verdik. Siparişimiz yanlış yorumlara çekildi. Konya'dan gelecek dedik. Beyanımı farklılaştırdılar. Tuzum stokta var. İhalesini de yaptık” dedi.

‘ZORLUK ÇEKİLİYOR’

Hususi arabaların yol aralarına yaptığı parklardan dolayı iş makinelerinin çalışırken zorlandığına dikkatleri çeken Akdemir: “Bunu halkımız, yetkililerimiz bilmiyor. Amacımız ana alterler ile hastane yollarıdır. Ardından diyaliz hastalarına acilen ulaşımı sağlamaya çalışıyoruz. 112 ile de irtibatlı çalışıyoruz” dedi.

‘GÖSTERİŞ YAPMIYORUZ’

Belediye Meclisinde yaşanılan tartışmaları ve eleştirileri değerlendiren Akdemir: “Benim halkım hizmeti görüyor. Sırasıyla çalışma yapıyoruz. Muhalefet muhalefetliğini yapacak ama şerefli, erdemli yapmak önemli. Eleştiri olmazsa o ivmeyi de kazanamayız. Gösteriş değil sorunu kökünden çözüyoruz" dedi. (HABER: GAMZE TAŞDEMİR)

chp zonguldak haberleri muharrem akdemir haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARŞI KARŞIYA 18 EKİM 2017
KARŞI KARŞIYA 18 EKİM 2017
ANA HABER 18 EKİM 2017
ANA HABER 18 EKİM 2017