“TÜM DÜNYA ÜZERİNDE EN GENİŞ KATILIMA SAHİP BİR PARTİYİZ”

“TÜM DÜNYA ÜZERİNDE EN GENİŞ KATILIMA SAHİP BİR PARTİYİZ”
Bu içerik 720 kez okundu.

AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından üye kayıt kampanyası başlatıldı. AK Parti İl Başkanı Burhan Onuk, 9 bin üyeye sahip olduklarını ve hedeflerinin ise 10 bini aşmak olduğunu söyledi.

 

AK Parti Zonguldak İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından üye kayıt kampanyası başlatıldı.

Kent merkezinde gençlik kolları tarafından stant kuruldu. Kurulan stantta gençlik kolları üyeleri yeni kayıtları kabul ettiler ve çok sayıda kişi AK Parti’ye üye oldu.

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Burhan Onuk, Zonguldak’ın 9 bin üyeye sahip olduklarını ve hedeflerini 10 bin üyesinin üzerine çıkmak olduğunu söyledi.

Ayrıca köylere de stant kuracaklarını sözlerine ekleyen AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Bruhan Onuk şunları söyledi:

 “Biz Zonguldak’ta AK Gençlik olarak farkındalık yapabilecek çalışmalar yapmak için elimizden gelmen çalışmaları tam anlamıyla artık sahaya da dökmek istiyoruz. Zaten ben kendim göreve geleli 7-8 ay oldu. Artık tam olarak çalışmalarımızın zirve nokta sına ulaştık. Ekip olarak şu an oluşum aşamasında her hangi bir eksiğimiz yok. Bundan sonra Zonguldak ilimizde, merkez ve ilçelerimizde daha aktif bir şekilde ve diğer bize üye olmayan arkadaşlarımızın da bize katılmalarını sağlayacak şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bunun için bugün burada bir stant açtık. Diğer genç kardeşlerimizin de burada Ak gençlik olarak çalışmalar yatığımız fark ettirtmek ve önümüzdeki süreçte ve önümüzdeki yılarda bugünden itibaren Zonguldak ilimiz için gençlerin neler yapabileceğini gösterecek çalışmaların başlangıcı olarak bir gün olduğunu düşünüyordum bugünün. Onun için işte bugün standımızın başındayız. Arkadaşlarımız saat 12.00’ den beri buradalar ve akşama kadar standımız açık kalacak. Bu ve benzeri çalışmalarımızı daha sık görecek Zonguldak halkımız bundan sonra. Zaten bizim Zonguldak ilimizde 9037 genç üyemiz var ve bunu daha da artırmak istiyoruz: Tabi bu sayı gençlik kollarımızda 30 yaş sınırlaması olduğu için artıyor ve azalıyor. Şu anda biz bu sayının gerileme sürecine girdiğini fark ettik. Çünkü üyelerimiz 30 yaşını doldurmak üzer. Bu kapsamda yeni üyelerimizle birlikte biz bu sayı 10 bini üzerine çıkarmayı hedefliyoruz. Zaten Türkiye’de değil tüm dünya geneline bakmış olduğumuzda AK Parti’ni nasıl bir yapılanma içerisinde olduğunu ve tüm dünya üzerinde en geniş katılıma sahip bir parti olduğunu fark edebilmekteyiz. Zonguldak ilinde Ak gençlik olarak ta baktığımızda bunu tam anlamıyla görmekteyiz. 10 binin üzerideki genç üyemizle birlikte inşallah Zonguldak ilimize katkı sağlayabilecek çalışmalar yapmak hedefimizdir. Biz zaten şu an merkez ve ilçelerde, belediyelerde çalışmalarımıza devam edebiliyoruz. Şu an ilçelerimiz tam anlamıyla oturdu gençlik olarak. Belediyelerimiz de şu an eksikliklerimiz var. Onların da tamamladıktan sonra köylerimize yöneliyoruz. Mahalle teşkilatlarını da kurduk biz şu anda ve tek eksiğimiz köyler kaldı. Oralara yöneldik şu anda”

(HABER-ERCAN DEMİR)

AK Parti zonguldak haberleri haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 24 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 24 EKİM 2017
90 DAKİKA 23 EKİM 2017
90 DAKİKA 23 EKİM 2017