“ZALİMLERE BOYUN EĞMEYECEĞİZ”

“ZALİMLERE BOYUN EĞMEYECEĞİZ”
Bu içerik 590 kez okundu.

AK Parti Kilimli İlçe Danışma Kurulu toplantısı yapıldı. Toplantıda konuşan İlçe Başkanı Mahmut Kanberoğlu, “Şu bilinmelidir ki dün 15 Temmuz’da milli iradeyi devirmek isteyen zalimler ile bugün Mısır'ı, ırak'ı, Lübnan'ı, Suriye'yi ve tüm islam ülkelerini karıştıranlar aynı zalimlerdir. Hiç şüphesiz 30 yıldan fazladır memleketimizde yaşanan terör hadisesinin sebebi ve destekçisi bu zalimlerdir. Peki bu zalimler kim midir?? Sözde insan haklarına saygılı demokrasi timsali ABD ve AB ülkeleridir. PKK'yı terör örgütü ilan edip bir yandan destek veren bunlardır” dedi.


AK Parti Kilimli ilçe Teşkilatı Kasım ayı İlçe Danışma Meclis Toplantısını gerçekleştirdi. 
Partililerin yoğun katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Mahmut Kanberoğlu şunları söyledi:
"Öncelikle Fırat Kalkanı operasyonu ile memleketimizin sınırlarını korumak, Suriye'nin mazlumlarına sahip çıkmak ve adaleti tesis etmek amacı ile başlatılan harekatta Suriye rejimi güçlerince yapılan hava saldırısı sonucu şehit olan Ereğli Cemaller köyünden jandarma Çavuş Kader Acar hemşehrimize Allah'tan rahmet kederli ailesine ve Milletimize bas sağlığı diliyorum. Memleket olarak içerde hainlerin cirit attığı dışarıda ise ateş çemberi ile çevrelendiğimiz bu zor zamanlarda Mevlam liderimiz ve bas komutanımız Reis-i Cumhur Recep Tayyip Erdoğan ile değerli devlet adamlarımıza her turlu hain tuzakları bozma kudreti nasip etsin. Su bilinmelidir ki Dun 15 Temmuz’da milli iradeyi devirmek isteyen zalimler ile bugün Mısır'ı, ırak'ı, Lübnan'ı, Suriye'yi ve tüm islam ülkelerini karıştıranlar ayni zalimlerdir. Hiç şüphesiz 30 yıldan fazladır memleketimizde yaşanan terör hadisesinin sebebi ve destekçisi de bu zalimlerdir. Peki bu zalimler kim midir?? Sözde insan haklarına saygılı demokrasi timsali ABD ve AB ülkeleridir. PKK'yı terör örgütü ilan edip bir yandan destek veren bunlardır. Ülkemizde yaşanan darbe girişiminin bertaraf edilmesine adeta yas tutan ve teşebbüse kalkışan hainleri toplayınca endişe duyan bunlardır. Türkiye Cumhuriyeti Cumhur Başkanı'nın tele-konferans ile Avrupa’da yasayan yurttaşlarına seslenmesine müsade etmez iken terör örgütü olarak kabul ettiği bir örgütün propaganda yapmasına müsade eden iki yüzlüler yine bunlardır. Şimdi çıkmış bu iki yüzlü sahtekarlar bizi aralarına almamak ile tehdit etmekteler ama hala farkında değiller; Türkiye fikren bu birliğin içerisinden çıkalı çok oluyor. Zaten geleceğinden kaygı duyulan bir birliğin içerisinde bulunmanın mantık dışı olduğunu kanaatindeyim, mamafih çok şükür ki bu hususlarda hesap edip en doğru adımları atan liderlerimiz var. Mevlam islerini kolaylaştırsın ve yollarını açık etsin. Bu duygu ve düşünceler ile Kasım ayı İlçe Danışma meclis toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, siz değerli yol arkadaşlarıma saygılarımı sunuyorum." dedi. (HABER/ERCAN DEMİR)

ak parti mahmut kanberoğlu kilimli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 23 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 23 EKİM 2017
ANA HABER 22 EKİM 2017
ANA HABER 22 EKİM 2017