“HAYDİ TÜRKİYE DOLARI DÜŞÜRELİM, FETÖYU BİTİRELİM”

“HAYDİ TÜRKİYE DOLARI DÜŞÜRELİM, FETÖYU BİTİRELİM”
Bu içerik 1445 kez okundu.

DİRİLİŞ BAŞKANLARI TÜM TÜRKİYE’DE DOLAR’A SAVAŞ AÇTI

Türkiye’ye karşı ekonomik anlamda darbe yapmak isteyen Avrupa Birliği’ne karşı harekete geçen Diriliş Başkanları tarafından tüm Türkiye çapında çok anlamlı bir kampanya başlatıldı.
Şer odaklarının FETO’cuların, vatan hainlerinin, teröristlerin ülkemizin iç ve dış düşmanlarının, 15 Temmuz darbe girişiminde başarılı olamayınca bu sefer de ülkemizi ekonomik yönden çökertmeye çalıştıklarına dikkat çeken Diriliş Başkanları Zonguldak İl Başkanı Sinan Toprak, yurt genelinde dolara karşı bir kampanya başlattıklarını söyledi.
Tüm vatan sevenlere seslenen Sinan Toprak, “Dolar alırsan, paranı dolara yatırsan dolar değer kazanır. Türk lirasına yatırım yaparsan Türk lirası değer kazanır. Türk ekonomisine darbe yapmak isteyenlere fırsat vermeyelim. Dolar yatırımı yapmayalım, doları bozduralım. Bu cennet vatana sahip çıkalım. Haydi Türkiye döviz bürolarına, haydi Türkiye bankalara ve sloganımız haydi Türkiye doları düşürelim, Fetoyu bitirelim” dedi.
Sinan toprak yaptığı açıklamada şunları söyledi:
SLOGANIMIZ HAYDİ TÜRKİYE DOLARI DÜŞÜRELİM, FETOYU BİTİRELİM
“15 Temmuz darbe girişiminden başarılı olamayan şer odakları FETÖ’cular, vatan hainleri, Teröristler, ülkemin iç ve dış düşmanları. 15 Temmuz darbe girişiminde başarılı olamayınca ülkemi ekonomik yönden çökertmeye çalışıyorlar. İkinci bir darbe girişimini yapamayacağına anlayan kahpeler, vatan hainleri, ekonomik yönden ülkemizi, bizleri çökertmeye çalışıyorlar. Ey vatan hainleri hey kahpeler. Bizim ekonomimiz sapa sağlam Türkiye’min her karış toprağı cennet ülkemin bayrağımın dalgalandığı her yerde huzur var, adalet var. Biz Diriliş Başkanları Zonguldak İl Başkanları olarak buradan tüm vatan sevenlere sesleniyoruz. Dolar alırsan, paranı dolara yatırsan dolar değer kazanır. Türk lirasına yatırım yaparsan Türk lirası değer kazanır. Türk ekonomisine darbe yapmak isteyenlere fırsat vermeyelim. Buradan tüm vatan sevdalılara sesleniyorum. Dolar yatırımı yapmayalım, doları bozduralım. Bu cennet vatana sahip çıkalım. Bizler diriliş Başkanları olarak Türkiye’de kampanya başlattık. Haydi Türkiye döviz bürolarına, haydi Türkiye bankalara ve sloganımız haydi Türkiye doları düşürelim, Fetoyu bitirelim”
(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 19 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM