MHP ÖĞRETMENLERİ UNUTMADI

MHP ÖĞRETMENLERİ UNUTMADI
Bu içerik 541 kez okundu.

MHP Çatalağzı Belde Başkanı Serdal Acar, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmenlere karanfil dağıttı.

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çatalağzı Belde Başkanı Serdal Acar, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde beldedeki tüm okular ziyaret edilerek görev yapan öğretmenlere karanfil dağıttı, günlerini kutladı.

MHP Çatalağzı Belde Başkanı Serdal Acar yaptığı açıklamada 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü coşkuyla kutladıklarını söyledi:

Okul Müdürü ve öğretmenlerin sıcak ve yakin ilgi ve alakası ile karşılaştıklarını belirten Serdal Acar, ziyaretlerini şu şekilde değerlendirdi:

“MHP Çatalağzı Belde Başkanlığı olarak Öğretmenler Gününü Öğretmenlerimize; Karanfil dağıtımı yaparak ve hediyelerini takdim ederek kutladık. Çatalağzı Beldemizde ki Eren Enerji Meslek Lisesi, Plevne İlköğretim Okulu, Çatalağzı İlköğretim Okulu, Gazi Osmanpaşa ilköğretim Okulu, Işıkveren Ortaokulu, tüm okul müdürlerimizin ve öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutladık. Okul Müdürleri ve öğretmenlerin sorunlarını da dinledik. MHP Çatalağzı Belde Başkanlığı olarak Eğitime ve Eğitim camiasına verdiğimiz önemi hepiniz biliyorsunuz ve öğretmenleri seviyoruz ve önemsiyoruz. Her zaman hep birlikteyiz. Sorunları da hep birlikte ele ele vererek asacağız. Milliyetçi Hareket Partisi Çatalağzı Belde Başkanlığı olarak şahsım ve partim adına her zaman yanınızdayız ve emrinizdeyiz” dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

mhp zonguldak haberleri çatalağzı serdal acar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 20 EKİM 2017
ANA HABER 20 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 20 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 20 EKİM 2017